wyszukaj
FAQ i pomoc

 

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy korzystanie z serwisu jest nieodpłatne?
Tak. Z serwisu LotyzPolski.pl można korzystać nieodpłatnie.

2. Czy macie tu wszystkie połączenia z polskich lotnisk?
Serwis LotyzPolski.pl monitoruje, a następnie publikuje rozkłady lotów z następujących portów lotniczych: Rzeszów Jasionka, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Zielona Góra Babimost, Poznań Ławica, Łódź Lublinek, Bydgoszcz Szwederowo, Szczecin Goleniów. Wkrótce udostępnione zostaną rozkłady lotów z lotnisk: Gdańsk Rębiechowo, Wrocław Strachowice i połączenia wyłącznie tanich linii lotniczych z portu Warszawa Okęcie. Podsumowując, z 10 regionalnych portów publikujemy rozkłady lotów wszystkich linii, zaś z portu Warszawa Okęcie tylko operacje tanich linii lotniczych.

3. Jakie połączenia wyszukuje wasza wyszukiwarka lotów?
Wyszukiwarka serwisu LotyzPolski.pl obsługuje wszystkie połączenia lotnicze wykonywane z 10 regionalnych portów lotniczych w Polsce (Rzeszów Jasionka, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Zielona Góra Babimost, Poznań Ławica, Łódź Lublinek, Bydgoszcz Szwederowo, Szczecin Goleniów, Gdańsk Rębiechowo, Wrocław Strachowice), zaś w przypadku portu Warszawa Okęcie wyszukiwane są tylko połączenia tanich linii lotniczych.

4. Czym się zajmujecie?
Serwis LotyzPolski.pl zajmuje się rzetelnym i szybkim informowaniem o lotnictwie cywilnym w Polsce i nie tylko. W dziale „Wiadomości” zamieszczane są najświeższe informacje z polskich portów lotniczych, wieści o nowych połączeniach oraz ciekawe wydarzenia związane z lotnictwem. Od czasu do czasu zamieszczane są artykuły analityczne, historyczne czy opisujące ciekawe procesy, mające związek z lotnictwem cywilnym. W dziale „Spottersi” serwis LotyzPolski.pl gromadzi i integruje społeczność spottersów, ludzi zajmujących się lotnictwem zawodowo, hobbistycznie i pasjonatów lotnictwa. Dział „Podróżni”, to miejsce, które warto odwiedzić przed podróżą samolotem. Znajdują się tam informacje i porady dotyczące lotu samolotem, zasady odprawy bagażu, pasażerów, kontroli bezpieczeństwa. Dział „Lotniska” to skarbnica wiedzy dotycząca polskich portów lotniczych, ale nie tylko. Znajdują się tam podstawowe informacje o lotniskach, przepustowości terminali, wymiarach pasów startowych i płyt postojowych, czy ciekawostkach związanych z danymi lotniskami. W dziale „Samoloty” znajduje się opis maszyn, z których najczęściej korzystają linie lotnicze, obsługujące połączenia do i z Polski. Dział „Linie lotnicze” zawiera opis linii lotniczych, które operują w Polsce. W serwisie można publikować też swoją twórczość, korzystając z zakładek „Zdjęcia” i „Filmy”. W „Linkach” informujemy o zaprzyjaźnionych z nami serwisami oraz podajemy kontakt do przewoźników, którzy latają do i z Polski. „Forum” to miejsce, w którym każdy zalogowany Użytkownik serwisu LotyzPolski.pl może porozmawiać z innymi, podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.

5. Jak można się z wami skontaktować?
Można na przykład napisać e-maila: redakcja@lotyzpolski.pl

6. Czy udzielacie wywiadów?
Tak.

7. Czy mogę otrzymać wasz autograf?
Tak.

8. Gdzie mogę was spotkać?
Najczęściej na lotnisku lub przy komputerze.

9. Jak często aktualizujecie serwis?
Serwis LotyzPolski.pl jest aktualizowany codziennie. Stale dbamy o najwyższą jakość techniczną serwisu i jego zawartość merytoryczną.
 


  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy