wyszukaj
O nas

Serwis LotyzPolski.pl powstał 19 maja 2008 roku. Wtedy uruchomiona została prosta strona internetowa, która prezentowała rozkłady lotów, wykonywanych z czterech polskich portów lotniczych. Z biegiem czasu dodawane były kolejne lotniska. W lipcu uruchomiona została część "Wydarzenia". Została ona tak skonfigurowana, by Użytkownik wybierając konkretne lotnisko widział najświeższe informacje właśnie z tego portu. Miesiąc później dodana została usługa RSS. We wrześniu 2008 roku pojawiła się możliwość śledzenia on-line operacji lotniczych na polskich lotniskach. Pojawiły się także porady dla podróżnych, wybierających się w rejs samolotem. 
 

Zainteresowanie Użytkowników serwisem LotyzPolski.pl przerosło oczekiwania twórców. Sprawiło ono, że w październiku 2008 roku rozpoczęły się intensywne prace nad stworzeniem nowego projektu, który byłby nie tylko źródłem wiarygodnych informacji o lotnictwie, miejscem, gdzie można zapoznać się z dokładnymi rozkładami lotów, ale który byłby także platformą wymiany wiedzy i doświadczeń oraz miejscem łączącym i tworzącym społeczność wyjątkowych ludzi - miłośników lotnictwa. 22 kwietnia 2009 roku punktualnie o godzinie 18:00 serwis LotyzPolski.pl ruszył w nowej odsłonie.
 

Mamy nadzieję, że hasło promocyjne naszego serwisu - LotyzPolski.pl. Portal wysokich lotów - to nie tylko slogan reklamowy, ale rzeczywistość.

Twórcami serwisu LotyzPolski są: Paweł Król, Szymon Taranda i Łukasz Jarema.


  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy