wyszukaj
Bydgoszcz wreszcie połączona z Warszawą!
2010-12-03 14:10:35; / Tagi: , warszawa, bygdoszcz, pll lot
Foto: Jacek Grześkowiak

 

26 listopada 2010 roku o godz. 7:30 z warszawskiego lotniska wystartował samolot PLL LOT do Bydgoszczy. Połączenie narodowego przewoźnika do stolicy województwa kujawsko-pomorskiego zostało wznowione po 2 latach przerwy.

- Pasażerowie inauguracyjnego rejsu do Bydgoszczy otrzymali specjalne upominki od LOT-u, a także foldery przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na lotnisku im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy samolot został uroczyście powitany kurtyną wodną, a na podróżnych czekali goście oraz przedstawiciele samorządu kujawsko-pomorskiego - informują służby prasowe PLL LOT.

Rejsy na trasie Warszawa – Bydgoszcz odbywać się będą codziennie. Od poniedziałku do piątku wykonywane będą 2 rejsy dziennie. Natomiast w soboty – począwszy od 4 grudnia br. – odbywać się będzie tylko poranny lot, a w niedzielę od 28 listopada br. realizowany będzie wyłącznie rejs wieczorny.

Połączenie obsługują samoloty ATR 42.

Rozkład lotów przewoźnika został dopasowany do oczekiwań podróżujących w celach biznesowych pasażerów z województwa kujawsko–pomorskiego. Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie jest dla nich dogodnym punktem przesiadkowym, z którego mogą udać się w dalszą podróż samolotami LOT-u m.in. do Paryża, Monachium, Rzymu, Belgradu, Barcelony, Frankfurtu, a także na Bliski Wschód oraz do Ameryki Północnej.

Inne wiadomosci z lotniska Bydgoszcz Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy