wyszukaj
13 nowych połączeń OLT Express z Gdańska
2012-04-24 13:39:18; / Tagi: , olt express, gdańsk, nowe połączenia
Foto: OLT Express


Zarząd OLT Express ogłosił siatkę połączeń zagranicznych z Gdańska do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Holandii i Islandii. Połączenia uruchomione zostaną 29 października 2012 roku.

Codziennie będą realizowane połączenia z Gdańska do Hamburga (HAM) – o godzinie 7:00, do Kolonii/Bonn (CGN), Amsterdamu (AMS), Brukseli (BRU) – o godzinie 10:15, do Memmingen (FMM) – o godzinie 10:30 oraz do Londynu (LGW) – o godzinie 18:15.

Trzy razy w tygodniu dostępne będą rejsy do Frankfurtu-Hahn (HHN) – w poniedziałki, środy i piątki o 15:45 oraz do Rzymu (FCO) – we wtorki, piątki i niedziele o 11:00.

Dwa razy w tygodniu realizowane będą połączenia do Wenecji (VCE) – w poniedziałki i czwartki o godzinie 11:30, Werony (VRN) – we wtorki i soboty o 16:00, do Marsylii (MRS) – w czwartki i niedziele o 15:15 oraz do Paryża (ORY) – w środy i soboty o 11:25.

Ponadto raz w tygodniu – w piątki o godzinie 22:15 – będzie można polecieć z Gdańska do Reykjaviku (KEF).

Połączenia zagraniczne z Gdańska realizowane będą samolotami Airbus A320 i A319.

Obecnie OLT Express oferuje sprzedaż biletów na 27 połączeń krajowych obejmujących 10 miast Polski: Gdańsk, Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz. Oprócz połączeń zagranicznych z Gdańska OLT Express oferuje także rejsy: do Paryża, Rzymu, Oslo, Amsterdamu, Hamburga, Dortmundu i Memmingen operowanych z Rzeszowa; do Paryża, Barcelony, Rzymu, Edynburga i Frankfurtu-Hahn operowanych z Łodzi; do Londynu, Kolonii/Bonn, Brukseli, Stuttgartu, Hamburga, Amsterdamu, Memmingen, Paryża, Mediolanu, Frankfurtu-Hahn, Lyonu, Rzymu, Goteborgu, Wenecji, Saarbrucken, Werony i Munster/Osnabruck operowanych z Warszawy.

Rezerwacji biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod numer: +48 58 735 55 55.

Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express powstały w 2011 roku z połączenia dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy „OLT” pochodzi od nazwy jednej z najstarszych linii lotniczych w Niemczech. Właścicielem OLT Express jest firma Amber Gold z Gdańska.

Inne wiadomosci z lotniska Gdańsk Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy