wyszukaj
Eurolotem do Gdańska z Lublina
2013-05-07 14:10:27; / Tagi: , eurolot, gdańsk, lublin
Foto: eurolot.com


7 maja 2013 roku do sprzedaży trafiły bilety na nowe połączenie lotnicze pomiędzy Gdańskiem a Lublinem. Połączenie wystartuje 21 czerwca. Loty uruchamia Eurolot. 

- Liczymy, że dzięki bezpośrednim połączeniom, weekendy nad polskim morzem staną się dla mieszkańców Lubelszczyzny jeszcze atrakcyjniejsze, między innymi ze względu na szybką i wygodną podróż - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot SA. - Nad morzem można spędzić czas przyjemniej niż w podróży, a dzięki Eurolotowi przelot zajmie tylko 85 minut - dodaje Dąbrowski.

Połączenie Lublin - Gdańsk będzie obsługiwane przez samolot ATR72, posiadający 64-66 miejsc. Jest to pierwsze połączenie Eurolotu uruchomione z Portu Lotniczego w Lublinie.

Eurolot to jedna z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych w środkowej Europie – firma powstała w 1996 roku, wykonując rejsy dla Polskich Linii Lotniczych LOT. 1 lipca 2011 roku linia uruchomiła własne połączenia lotnicze pomiędzy głównymi portami regionalnymi w Polsce, a od lata 2012 również połączenia międzynarodowe z lotnisk regionalnych. Aktualnie przewoźnik oferuje bezpośrednie połączenia z Polski m.in. do Zurychu i Amsterdamu oraz loty krajowe. W tegorocznej letniej siatce połączeń pasażerowie odnajdą m.in. rejsy do Chorwacji.

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Gdańsk Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy