wyszukaj
Lufthansa najlepszą linią lotniczą w Europie
2010-05-25 14:00:18; / Tagi: , Lufthansa, Best Airline Europe Award 2010
Foto: Lufthansa


„Best Airline Europe Award 2010” trafia do największego europejskiego przewoźnika. Statuetkę odbiera Lufthansa.

Blisko 18 milionów pasażerów uczestniczących w badaniu zorganizowanym przez organizację Skytrax zadecydowało o przyznaniu Lufthansie tytułu najlepszej linii lotniczej w Europie.

W rankingu linii lotniczych obsługujących połączenia transatlantyckie Lufthansa zajęła trzecie miejsce. Większość osób biorących udział w badaniu skupiała się na ocenie jakości świadczonych usług. Lufthansa była także nominowana w kategorii specjalnej "First Class Lounge".

„Ta nagroda należy do najważniejszych wyróżnień jakie otrzymać mogą linie lotnicze. Jesteśmy dumni, że pasażerowie z ponad 100 krajów docenili nasze starania mające na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych usług”, mówi Maria Kowalewska, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. „Oferujemy połączenia dostosowane do potrzeb naszych klientów i dodatkowo uruchomiliśmy dla nich nową pierwszą klasę na pokładzie flagowego samolotu Airbus A380. Dodatkowo uzupełni ona naszą szeroką ofertę na trasach międzykontynentalnych”, dodaje.

Badanie zostało zrealizowane przez organizację Skytrax specjalizującą w badaniu ruchu lotniczego. W ankiecie ocenianych było ponad 35 aspektów wpływających na satysfakcję podróżnych. Badane były szczególnie produkty i usługi dostępne na pokładach samolotów. Skytrax przeprowadza niezależne badania od 1999 roku.
 

Autor: Maciej Kałużny
 

Inne wiadomosci z lotniska Gdańsk Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy