wyszukaj
OLT Express ostatecznie znika z polskiego nieba
2012-08-01 10:39:46; / Tagi: , OLT Express, upadek OLT
Foto: OLT Express


OLT Express definitywnie kończy działalność w Polsce. Na stronie internetowej 1 sierpnia 2012 roku ukazał się informujący na ten temat komunikat.

Oto, co napisano:

"Zniknęliśmy z polskiego nieba.

Dla każdego z nas projekt OLT Express był czymś innym, ale cel był wspólny – sprawić, aby Polacy mogli korzystać z samolotów jako przystępnego środka transportu – aby każdego z nas stać było na spełnienie „marzeń o lataniu”. Do ostatnich godzin wierzyliśmy, że uda nam się przebrnąć przez problemy minionych dni (znalezienie nowego, strategicznego inwestora).

Razem z nami w możliwość zmian na polskim niebie uwierzyło ponad 320 000 Polaków. I to dodawało nam skrzydeł! To ogromne brzemię odpowiedzialności staramy się nieść do końca.

Pracowaliśmy dla Was w ponad 800-osobowym zespole. Wielu z Was zapewne zapamięta przede wszystkim zaangażowany i troskliwy personel pokładowy. Przy realizacji tego marzenia pracowali także mechanicy, obsługa handlingowa, osoby odpowiedzialne za produkt pokładowy, administracja, bezpieczeństwo, szkolenia, obsługa Pasażerów, Call Center i wsparcie operacyjne.

Tych kilkaset osób nadal nie może uwierzyć w takie zakończenie.

Nadal robimy wszystko, aby skutki zamknięcia naszych rejsów były dla Was jak najmniej dotkliwe.

Dziękujemy Wam, Drodzy Państwo i życzymy nam wszystkim, aby ktoś kontynuował nasze marzenia. Liczymy na to, że ktoś podejmie to wzywanie i wreszcie skutecznie przełamie istniejące status quo.

To dzięki Wam udało nam się zdobyć 76% udziałów w krajowym rynku przewozów lotniczych – jest nam przykro, że tak nagle musieliśmy ustąpić z polskiego nieba.

Zespół OLT Express"

Inne wiadomosci z lotniska Gdańsk Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy