wyszukaj
Z Gdańska do Pizy
2013-12-18 07:32:03; / Tagi: , ryanair, gdańsk, piza
Foto: Szymon Taranda


Od 31 marca 2014 irlandzkie linie lotnicze Ryanair uruchomią loty na trasie Gdańsk-Piza. Rejsy z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Gdańsku do włoskiego miasta odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, dając gdańskim pasażerom jeszcze większą ofertę tanich połączeń.

- Mam przyjemność ogłosić uruchomienie nowego połączenia z Gdańska do Pizy. Nowa trasa jest piewszym regularnym połączeniem Ryanair na południe Europy z gdańskiego lotniska i na pewno będzie cieszyć się popularnością. We wrześniu ogłosiliśmy również nowe, pierwsze w historii działalności Ryanair na rynku polskim, połączenie krajowe z Gdańska do Warszawy, które zacznie operować już od 2 kwietnia 2014 roku. Z ogólną liczbą 11 kierunków dostępnych z Portu Lotniczego w Gdańsku, pasażerownie będą mogli skorzystać ze wspaniałej oferty tanich lotów do sześciu destynacji w Wielkiej Brytanii (Londyn, Birmingham, Bristol, Edynburg, Leeds Bradford i Manchester), Irlandii (Dublin i Cork), Norwegii (Oslo), Włoch (Piza) i Warszawy. Siatka połączeń Ryanair z Gdańska powiększyła się o kolejną destynacje we Włoszech i ze względu na dużą atrakcyjność trasy, Ryanair radzi, aby rezerwować miejca już teraz - powiedziała Katarzyna Gaborec, z Ryanair

Ryanair ulubiona linia lotnicza w Europie, operującą 1 600 lotów dziennie (ponad 500 000 rocznie), z 62 bazami oraz 1 600 międzynarodowych tras w 30 krajach, łącząca 185 destynacje, z flotą ponad 300 nowych samolotów Boeing 737-800. Ryanair niedawno ogłosił wiążące zamówienie na kolejne 175 nowych samolotów Boeing, które zostaną dostarczone między 2014 i 2018 roku. Ryanair obecnie zartudnia ponad 9000 wysoko wykwalifikowanych pracowników i planuje przewieźć ponad 81 milionów pasażerów w tym roku i ma rewelacyjny 29-letni rekord bezpieczeństwa.
 

Inne wiadomosci z lotniska Gdańsk Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy