wyszukaj
Rezerwuj hotele w serwisie LotyzPolski.pl
2009-08-06 10:12:34; / Tagi: , Rezerwacja, hotel, hotele, noclegi
Foto: Paweł Król


Od 6 sierpnia 2009 roku w serwisie LotyzPolski.pl moża rezerwować hotele na całym świecie. Jest to możliwe dzięki współpracy serwisu z liderem branży hotelowej - BOOKING.COM.

BOOKING.COM jest częścią koncernu Priceline.com, który jest  notowany na giełdzie Nasdaq: PCLN. To lider na europejskim rynku rezerwacji hoteli online pod względem sprzedanych nocy hotelowych. Każdego miesiąca z rezerwacji BOOKING.COM korzysta przeszło 30 milionów osób, które podróżują zarówno służbowo, jak i dla przyjemności. Liczymy, że do grona tych osób dołączą także Użytkownicy serwisu LotyzPolski.pl.

Proces rezerwacji hoteli jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy wybrać zakładkę HOTELE, wpisać w wyszukiwarkę interesujące nas miasto i wybierać spośród przedstawionych propozycji. System przeprowadzi Użytkownika krok po kroku przez wszystkie elementy rezerwacji.

Mamy nadzieję, że nowa usługa w serwisie LotyzPolski.pl przyda się Państwu podczas wakacyjnych wyjazdów, podróży prywatnych i służbowych!

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Katowice Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
2.staranda/ 2010-10-14 09:21:32
Na pewno się przyda... umowa z BOOKING.COM to nie lada sukces serwisu LotyzPolski.pl:) Więc rezerwujcie wyjazdy za pośrednictwem tego potentata hotelowego. Przejście do wyszukiwarki hoteli i system rezerwacji w zakładce HOTELE!
1.Ryba/ 2009-08-06 21:41:42
Super funkcjonalność, być może się przyda :)

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy