wyszukaj
Kraków otwiera niebo dla Brukseli i Alicante
2009-12-19 12:43:30; / Tagi: , Ryanair, Bruksela, Alicante
Foto: Szymon Taranda


Irlandzki Ryanair poinformował, że wiosną 2010 roku uruchomi dwa nowe połączenia z Krakowa. Maszyny przewoźnika połączą stolicę Małopolski z Brukselą i Alicante.

- Na południe Hiszpanii będzie można polecieć trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty - informują służby prasowe krakowskiego portu. Alicante stanowi jedno z centrów wypoczynku letniego na Costa Blanca, a pobliska plaża w San Juan de Alicante uważana jest za ulubioną plażę mieszkańców Madrytu. Alicante leży u stóp skalistej góry, na której wznosi się starożytna twierdza Castillo de Santa Barbara. Z grobli portowej rozciąga się widok na miasto i na wzgórze.

- Z Alicante, z irlandzkim tanim przewoźnikiem, dolecieć można m.in. do Maroka, na lotniska w Marakeszu i Fezie - kontynuują przedstawiciele lotniska Kraków - Balice.

- Loty z Ryanair, do Belgii, będą dostępne od 31 marca 2010 roku, trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele - czytamy na internetowej stronie lotniska. Boeingi 737-800AS będą latać na lotnisko Bruksela Charleroi. Port ten położony 7 km na północ od Charleroi i 46 km na południe od Brukseli. Port obsługuje tania linie lotnicze.

Nowe połączenia zostały już ujęte w rozkładzie lotów lotniska Kraków Balice.

Krakowianom życzymy udanych podróży!

Autor: Szymon Taranda
 

Inne wiadomosci z lotniska Kraków Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
1.Ryba/ 2009-12-20 00:00:55
No czy ja wiem czy tylko krakusom życzmy udanej podróży. To Maroko to bardzo zachęcająca oferta. W środę spotkałem się z gościem, który spędził miesiąc Maroku. Opowieść o kraju była tak niesamowicie zachęcająca, że już rozważam ze znajomymi ewentualny wyjazd w to miejsce.

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy