wyszukaj
Ryanair łączy Kraków z Oslo
2009-07-21 10:18:11; / Tagi: , Ryanair, Kraków, Balice
Foto: Szymon Taranda


Od nowego, jesiennego rozkładu lotów siatka połączeń irlandzkiej taniej linii lotniczej Ryanair zwiększy się o połączenia z Portu Lotniczego Kraków - Balice.

- Irlandzki przewoźnik do Oslo Torp będzie latał cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele - informują służby prasowe krakowskiego portu. Nowe połączenie zostało już ujęte w rozkładzie lotów z Portu Lotniczego Kraków - Balice. Będzie to jedenaste miasto, do którego liniami Ryanair można polecieć z Krakowa. Jest to doskonała wiadomość dla mieszkańców Małopolski. Otwierają się bowiem nie tylko możliwości pracy w Norwegii, z kórą połączenie cztery razy w tygodniu, umożliwi dobrą komunikację. Nowe połączenie cieszy również turystów. Według najnowszych prognoz, Norwegia stanie się jednym z ulubionych celów podróży.

- Ryanair jest największym tanim przewoźnikiem w Europie, z 33 bazami oraz 850 międzynarodowymi trasami w 26 krajach. Pod koniec lipca 2009 Ryanair będzie dysponował flotą liczącą 199 nowych samolotów Boeing 737-800. W ciągu następnych 3 lat zostanie zakupione116 nowych samolotów. Obecnie RYANAIR zatrudnia ponad 6,000 pracowników i w roku 2009 planuje przewieźć około 67 milionów pasażerów - chwalą się przedstawiciele irlandzkiego przewoźnika.

Ryanair uruchomił też loty z Łodzi do Oslo - Torp. Przeczytaj informację o tym wydarzeniu.

Krakowowi i Łodzi gratulujemy kolejnych połączeń!

Autor: Szymon Taranda
 

Inne wiadomosci z lotniska Kraków Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
1.staranda/ 2009-07-21 10:26:28
Kraków pięknie się rozwija... kolejne połączenie... a kiedy inne miasta?

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy