wyszukaj
Ryanairem z Krakowa do Paryża!
2010-10-02 16:07:57; / Tagi: , ryanair, kraków, paryż, tanie loty, tanie latanie
Foto: Szymon Taranda


13 grudnia 2010 roku z podkrakowskich Balic będzie można latać na paryskie lotnisko Beauvais. Loty uruchamia irlandzki tani przewoźnik RYANAIR!

- Irlandzki tani przewoźnik, Ryanair, będzie operował na trasie Kraków - Paryż Beauvais od 13 grudnia. Połączenie realizowane będzie trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Bilety są już w sprzedaży - donoszą służby prasowe krakowskiego portu lotniczego.

Z Krakowa do Paryża dolecieć można również LOT-em oraz easyJet-em. Obaj przewoźnicy oferują połączenia na lotnisko Charles de Gaulle. Ryanair wkracza więc na trudny rynek, ale przedstawiciele linii nie obawiają się tej konkurencji. Liczą na ceny, którymi chcą zniszczyć konkurencję na tej trasie.

- To już czwarte nowe połączenie w sezonie zimowym z Krakowa. Ryanair otwiera trasy do Madrytu, Bolonii i właśnie Paryża. Pierwsze wschodnie połączenie zaoferuje natomiast aerosvit, który od listopada obsługiwać będzie loty do Kijowa - informują pracownicy krakowskiego portu.

Nastał dobry czas dla portu Kraków-Balice. Nowe połącznia, więcej pasażerów i coraz większa popularność Krakowa sprawiają, że trudny czas dla lotnictwa cywilnego z pewnością w Krakowie nie będzie aż tak odczuwalny, jak na innych lotniskach.

Autor: Szymon Taranda


 

Inne wiadomosci z lotniska Kraków Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy