wyszukaj
easyJet uruchomił loty z Krakowa do Hamburga
2014-07-31 13:46:13; / Tagi: , easyJet
Foto: flickr.com

Linia lotnicza easyJet uruchamia nowe połączenie z Kraków Airport. Od 4 listopada będzie można polecieć z Krakowa do Hamburga.

W sezonie zimowym 2014/2015, easyJet uruchamia nowe, całoroczne połączenie z Krakowa do Hamburga. Loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy tygodniu: we wtorki, piątki i w niedziele. Pierwszy lot planowany jest już na 4 listopada 2014 r. Bilety dostępne są już na stronie internetowej przewoźnika www.easyjet.com/pl/

Hamburg jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów w Europie i bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. To miasto w północnych Niemczech jest nie tylko dużym ośrodkiem przemysłowym, największym portem w Niemczech, ale zostało również wybrane „Zieloną Stolicą Europy” w 2011 r. W Hamburgu znajdą Państwo bogactwo zabytków, różnorodność teatrów, plaże nad Łabą, zielone brzegi Alsteru i wiele innych atrakcji.
 
Hamburg Airport jest położony zaledwie 8,5 kilometra na północny-zachód od centrum miasta. To najstarsze i jedno z największych lotnisk w Niemczech, z którego usług korzysta rocznie ponad 13 mln pasażerów. Z lotniska można szybko dojechać zarówno do centrum miasta, jak i do wielu innych miast regionu – Kolonii, Lubeki czy Neumünster. Z Hamburga można również polecieć m.in. do USA, Islandii, Meksyku, Dominikany, Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub Iranu.

Inne wiadomosci z lotniska Kraków Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy