wyszukaj
Ryanair ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Lwowa
2017-04-13 08:33:46; / Tagi: , ryanair, kraków, lwów, tanie loty
Foto: Szymon Taranda

 

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nową trasę na zimę 2017/18. Loty z Wrocławia do Lwowa będą realizowane 3 razy w tygodniu od października 2017 r. 

Z okazji ogłoszenia nowego połączenia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na trasach Wrocławia do Lwowa w cenie od 89 zł. Bilety w promocyjnych cenach na podróż od 29 października do 10 grudnia dostępne sę na Ryanair.com do poniedziałku 20 marca.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Ryanair z przyjemnością ogłasza kolejne 2 trasy z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa. Oba połączenia będą realizowane 3 razy w tygodnu od października 2017 r. i będą częścią rozkładu lotów na zimę 2017/18. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów, czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”. 

 Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż z Krakowa oraz Wrocławia do Lwowa już od 89 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 20 marca do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Inne wiadomosci z lotniska Kraków Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy