wyszukaj
4YOU Airlines uruchamia nowe połączenia z Łodzi
2014-07-17 09:40:20; / Tagi: , 4YOU Airlines, Łódź, Łódź Airport
Foto: 4YOU Airlines

 

Barcelona, Bruksela, Dortmund, Londyn (Luton), Mediolan (Bergamo), Paryż (Charles de Gaulle), Rzym (Fiumicino), Tel Aviv - uruchomienie tych połączeń ogłoszono 17 lipca 2014 roku w Porcie Lotniczym w Łodzi. Rejsy będzie obsługiwać 4YOU Airlines. Podczas konferencji ogłoszono też uruchomienie bazy operacyjnej w Łodzi.

Loty na trasie Łódź-Barcelona będą się odbywać w poniedziałki i czwartki. Do Brukseli będzie można latać w poniedziałki i piątki. Połączenie Łódź-Dortmund będzie realizowane we wtorki i czwartki. Rejsy do Londynu Luton bęą się odbywać we wtorki i soboty, a do Mediolanu w środy i soboty. Do Rzymu będzie można latać w czwartki i niedziele, do Paryża w poniedziałki, środy i piątki, a do Tel Avivu w niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 47 zł.

Zobacz szczegółowy rozkład wszystkich lotów lub dla konkretnych połączeń: Łódź - Barcelona Girona, Łódź - Bruksela Charleoi, Łódź - Dortmund, Łódź - Londyn Luton, Łódź - Mediolan Bergamo, Łódź - Paryż Charles de Gaulle, Łódź - Rzym Fiumicino, Łódź - Tel-Aviv.

- Od jesieni będziemy mieli w Łodzi zbazowany samolot. Jest to milowy krok w rozwoju łódzkiego lotniska i daje nam wiele nowych możliwości, których do tej pory nie mieliśmy. Samoloty będą startować z Łodzi wcześnie rano. To da możliwość dostania się do portu docelowego około 8-9 rano, więc jest to idealne połączenie dla ruchu biznesowego, dla którego jak wiemy rozkład tego typu jest jedną z najistotniejszych kwestii. Jeśli chodzi o połączenia czarterowe, zbazowany samolot to lepszy rozkład ale też zupełnie nowe możliwości rozmów z touroperatorami o nowych kierunkach czarterowych na lato 2015 – powiedział Prezes Portu Lotniczego Łódź, Pan Przemysław Nowak.

- Dla nas jest to również szczególny dzień i doniosła chwila, bowiem wchodzimy na rynek regularnych połączeń lotniczych jako nowa linia, ale też posiadająca duże doświadczenie w projektach czarterowych, a także jako jeden z największych w Polsce tour-operatorów – podkreślił Michał Mikołajczak, wiceprezes 4YOU Airlines. – Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas produkt będzie cieszył się zainteresowaniem i zaufaniem pasażerów, bowiem proponujemy bardzo prosty system rezerwacji i przejrzystą politykę cenową, zarówno pod względem ceny przelotu, jak też opłaty za bagaż i oferty sprzedaży pokładowej – dodał prezes Mikołajczyk.

Loty będą realizowane od 3 listopada 2014 roku. Bilety będą dostęne na stronie internetowej 4YOU Airlines.

W Łodzi będzie stacjonować Airbus A320. To właśnie ta maszyna będzie wykonywać rejsy na ośmiu nowych trasach.

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Łódź Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy