wyszukaj
Ryanair łączy Łódź z Oslo
2009-07-20 08:48:51; / Tagi: , Łodź, Lublinek, Oslo, Torp, Ryanair
Foto: Szymon Taranda


Irlandzka niskokosztowa linia RYANAIR 16 lipca 2009 roku ogłosiła uruchomienie nowej trasy z Łodzi. Mieszkańcy centralnej Polski będą mogli od 3 listopada latać do Oslo!

- Otwarcie nowego kierunku spowoduje zwiększenie się ruchu pasażerskiego na łódzkim lotnisku, zapewniając utrzymanie stanowisk pracy. Połączenie do Oslo Torp będzie dostępne 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek i sobota). Z tej okazji RYANAIR przygotował specjalną ofertę dla pasażerów 1 MILION MIEJSC za 1 zł - informują służby prasowe łódzkiego portu. Dokładne godziny przylotów i odlotów, zarówno z Łodzi, jak i Oslo są już ujęte w rozkładzie lotów portu lotniczego Łódź - Lublinek. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i korzystania z połączenia.

Otwarcie nowego połączenia, zwłaszcza w coraz przychylniej nastawionej do Polaków Norwegii, jest z pewnością dobrą wiadomością. Nowe miejsca pracy i to dobrze płatnej pracy, z pewnością skuszą mieszkańców centralnej Polski do podróży za Bałtyk.

Przy okazji ogłoszenia nowego połączenia, nie obyło się też bez promocji linii. - RYANAIR jest największym tanim przewoźnikiem w Europie, z 33 bazami oraz 850 międzynarodowymi trasami w 26 krajach. Pod koniec lipca 2009 Ryanair będzie dysponował flotą liczącą 199 nowych samolotów Boeing 737-800. W ciągu następnych 3 lat zostanie zakupione116 nowych samolotów. Obecnie RYANAIR zatrudnia ponad 6,000 pracowników i w roku 2009 planuje przewieźć około 67 milionów pasażerów - chwalili się przedstawiciele irlandzkiego przewoźnika.

Ryanair uruchomił też loty z Krakowa do Oslo - Torp. Przeczytaj informację o tym wydarzeniu.

Łodzi i Krakowowi gratulujemy nowych połączeń.

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Łódź Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
1.staranda/ 2009-07-21 12:01:06
Ryanair mógłby też zwiększyć siatkę połączeń z innych miast... Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów...

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy