wyszukaj
Nowe połączenie z Łodzi do międzynarodowego hubu w Monachium
2014-01-31 16:16:21; / Tagi: , Łódź, Monachium, Adria
Foto: flickr.com


Od 30 marca 2014 roku zostanie uruchomione połączenie z Łodzi  do międzynarodowego hubu w Monachium. Połączenie będzie obsługiwane przez słoweńskie linie lotnicze Adria. Pasażerowie wylatujący z Łodzi będą mogli na jednym bilecie dostać się do wielu miast w Europie i na świecie, m.in. liniami lotniczymi Lufthansa.


Od 2004 roku linie Adria są członkiem sojuszu Star Alliance, do którego należą także m.in., Lufthansa, Austrian Airlines, United Airlines, Tap Portugal, Turkish Airlines oraz Air China.

Loty odbywać́ się będą̨ sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Samoloty z Monachium będą̨ lądować́ w Łodzi o godzinie 9.50, wylot do Monachium z Łodzi o godzinie 1o.15.

Adria operować będzie 86. miejscowymi samolotami Bombardier CRJ900.

Z Łodzi, z przesiadką w Monachium, będzie można polecieć do Amsterdamu, Barcelony, Brukseli, Frankfurtu, Kolonii, Kopenhagi, Dusseldorfu, Zurychu, Hamburga, Lizbony, Chicago, Madrytu, Mediolanu, Nowego Jorku, Oslo, Paryża, Pekinu.

Port lotniczy Monachium, międzynarodowe lotnisko im. Franza Josefa Straussa to drugi pod względem wielkości port lotniczy Niemiec, po Frankfurcie. Położony jest 28 km na północny wschód od Monachium. Jest na 30. miejscu listy największych pod względem ruchu pasażerskiego portów lotniczych na świecie.
 

Inne wiadomosci z lotniska Łódź Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy