wyszukaj
Nowe możliwości podróży Lufthansą z Poznania
2010-11-02 10:49:12; / Tagi: , lufthansa, poznań, frankfurt, rozkład lotów
Foto: Lufthansa


Nowy rozkład rejsów do Frankfurtu umożliwi jeszcze lepszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthans.

Lufthansa wprowadziła nowy rozkład połączeń z Poznania do Frankfurtu. Zmiana rozkładu jest odpowiedzią na potrzeby pasażerów podróżujących w celach turystycznych i biznesowych. Dzięki tej zmianie osoby podróżujące Lufthansą będą mogły skorzystać z jeszcze większej liczby połączeń międzynarodowych z Frankfurtu - największego portu tranzytowego w Niemczech. Samolot Lufthansy wystartuje z Poznania o godzinie 10.50 i wyląduje we Frankfurcie o 12.10. Z kolei wylot z Niemiec został zaplanowany na godzinę 9.00, zaś przylot na lotnisko Poznań-Ławica na 10.20. Nowe godziny lotów są szczególnie dogodne dla pasażerów udających się w podróż do Aten, Bombaju, Delhi, Dubaju, Genewy, Moskwy, Paryża, Rzymu, Toronto i wielu innych miast na świecie.

We Frankfurcie, największym porcie tranzytowym Lufthansy, klienci mają do wyboru około 2800 lotów tygodniowo do 167 miast w 75 krajach. Tej zimy siatka połączeń międzykontynentalnych Lufthansy oferowanych z Frankfurtu rozszerzy się również o połączenia ze stolicą Kolumbii oraz afrykańskim portem Pointe Noire w Kongo.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować jeszcze wygodniejsze, codziennie połączenie z Frankfurtem. Pozwoli ono wzmocnić naszą pozycję w Poznaniu, gdzie obserwujemy znaczący wzrost liczby pasażerów. W ciągu ostatnich miesięcy przewieźliśmy na tej trasie 50 procent pasażerów więcej niż rok wcześniej. To pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszą się nasze rejsy z Poznania” – mówi Maria Kowalewska, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. „Z Frankfurtu nasi klienci mogą łatwo dotrzeć do Johannesburga, Madrytu, Nowego Jorku, Tokio i wielu innych miast na świecie. Port lotniczy we Frankfurcie znany jest z wysokiej wydajności i licznych udogodnień dla pasażerów podróżujących w ruchu tranzytowym. Aż 13 komfortowych poczekalni dla podróżnych ułatwia szybkie i bezproblemowe przesiadki” – dodaje Maria Kowalewska.

W oddzielnym terminalu i poczekalniach dla pasażerów podróżujących pierwszą klasą Lufthansa oferuje wszelkie udogodnienia, jakie tylko mogą być przydatne na lotnisku. Klienci mogą korzystać z luksusowej restauracji, wyposażonych w niezbędne urządzenia biurowe pomieszczeń do pracy, a nawet oddzielnych pokoi z wygodnymi leżankami oraz łazienkami. W tym samym czasie, osobisty asystent może dopełnić wszystkich niezbędnych formalności związanych z dalszą podróżą.

Lufthansa konsekwentnie rozwija siatkę połączeń z poznańskim lotniskiem, oferując loty do Frankfurtu i Monachium, a stamtąd do niemal 200 miast w na świecie. Bilet w dwie strony dostępny jest w cenie już od 399 złotych (wliczając podatki i opłaty). Czas lotu do Frankfurtu to 1 godzina 20 minut.
 

Inne wiadomosci z lotniska Poznań Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy