wyszukaj
Adria Airways uruchomi loty z Rzeszowa do Paryża
2016-05-04 07:16:53; / Tagi: , adria airways, loty rzeszów paryż, rzeszów jasionka
Foto: flickr.com

 

4 czerwca 2016 roku słoweńskie linie lotnicze Adria Airways uruchomią regularne połączenie z Rzeszowa do stolicy Francji, na główne paryskie lotnisko Charles de Gaulle. Samoloty Adrii, 70-miejscowe odrzutowe CRJ-700, będą latać na tej trasie we wtorki i soboty.

Wylot z Paryża planowany jest na godzinę 14:40. Samolot w Rzeszowie wyląduje o godzinie 16:50. Pół godziny później wyruszy w drogę powrotną, by w Paryżu pojawić się o godzinie 19:35.

Bilety w cenie zaczynającej się od 99 Euro za przelot w obie strony – z bagażem do 23 kg i 8 - kilogramowym  bagażem  podręcznym – można  już  rezerwować  na  stronie  przewoźnika: www.adria.si/pl. Strona rezerwacyjna Adrii posiada pełną polskojęzyczną wersję! W cenie biletu jest też możliwość wyboru miejsca w samolocie. Dla pasażerów klasy Biznes oferowany jest posiłek oraz napoje w cenie biletu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalizacji rozmów z Portem Lotniczym w Rzeszowie – powiedział Luka Rojsek, dyrektor ds. rozwoju Adria Airways. Jak podkreślił, Paryż to nie tylko wielki ośrodek biznesowy  i  turystyczny,  ale  także  jeden  z  największych europejskich hubów  lotniczych  z ogromnymi  możliwościami  przesiadkowymi,  włączając  w  to  zarówno  połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne.

Prezes rzeszowskiego lotniska podkreślił z kolei, że pasażerowie z Podkarpacia udający się do Paryża powinni być zadowoleni z nowego kierunku: - Paryż był do tej pory jednym z najczęściej wymienianych miast na „liście życzeń” ze strony mieszkańców Podkarpacia – oznajmił Stanisław Nowak. – Cieszymy się niezmiernie, że możemy ogłosić rejsy do stolicy Francji, będącej bardzo bliską sercom wielu rodzin z naszego regionu – dodał prezes Nowak.

Oprócz ogłoszonych dzisiaj przez Adria Airways połączeń z Paryżem, z lotniska  w  Jasionce  w ramach regularnych połączeń pasażerskich można obecnie dotrzeć do Monachium (połączenie codzienne),  Warsz awy  (4  rejsy  dziennie),  Londynu  (lotniska  w  Stansted  i  Luton,  w  sumie  12 rejsów tygodniowo), a także do: Manchesteru, Bristolu, East Midlands, Dublina, Oslo oraz na Korfu (od maja br.), a także do Berlina (od października br.). Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa  i  Ryanair. Wakacyjna oferta czarterowa obejmuje wyloty do Grecji, Bułgarii oraz Turcji. W minionym roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło 645 tys. pasażerów.

 

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy