wyszukaj
Czarterowe hity 2009
2009-07-16 09:11:55; / Tagi: , Czartery, 2009, podróże, wycieczki
Foto: ptrh


Na polskich lotniskach zrobiło się tłoczno. Lato to tradycyjnie czas czarterów. Rok 2009 jest niewątpliwie rokiem tłustym!

Czas wyjazdów, podróży, urlopów, a nawet tras biznesowych w pełni. Polskie biura podróży i lotniska przygotowały bogatą ofertę czarterową. Na przykład podróżnych z Podkarpacia Port Lotniczy Rzeszów - Jasionka kusi wycieczkami do Turcji, Tunezji i Egiptu. W krajach tych na spragnionych odpoczynku i wrażeń Polaków czekają kurorty w Antalya'i, Monastyrze, Tunisie, Hurghadzie oraz Sharm El-Sheikh. Szczegóły rejsów z Rzeszowa znajdują się w zakładce Rozkłady lotów. Połączenia te obsługują Sun Express, Freebird, AMC Airlines, Corendon Airlines, Air Memphis, Aurela Airlines, Tunis Air oraz Sky Airlines. Przedstawiciele Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka zachęcają wczasowiczów: - Od nowego sezonu czarterów wakacyjnych będzie jeszcze więcej!

Rzeszowianie i mieszkańcy Podkarpacia coraz chętniej korzystają z lotów czarterowych. - Wycieczka organizowana przez biuro podróży, z wylotem z Rzeszowa jest niewiele droższa, a czasem nawet porównywalna cenowo z tą, w której pasażerowie muszą wiele godzin spędzić w autokarze - mówi Anna Król z jednego z rzeszowskich biur podróży. Cena to jedno, ale dla podróżnych coraz bardziej zaczyna się też liczyć komfort podróży i jej czas. - Zamiast gnieść się przez 30 godzin w autokarze lub samochodzie, wolę usiąść w wygodnym fotelu w samolocie i po najwyżej 5-ciu godzinach być już w hotelu na miejscu - mówi Karolina Taranda, jedna z turystek.

Czartery stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na wakacyjne wyjazdy. Władze rzeszowskiego portu, we współpracy z biurami podróży, wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasażerów, z roku na rok zwiększają liczbę lotów z Rzeszowa. Przyszły rok powinien być jeszcze bardziej owocny.

 

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy