wyszukaj
Czartery 2010 - sezon lotów wakacyjnych w pełni
2010-07-06 14:47:43; / Tagi: , czartery, 2010, loty, rzeszów jasionka
Foto: ptrh

Słońce, plaża, góry, spacery w księżycowej pełni z lampką wina i ukochaną osobą przy boku, a wszystko to w Egipcie, Tunezji Grecji czy Turcji... Ach... Wakacje 2010 ruszyły pełną parą! Z rzeszowskiego lotniska w tym roku kilka tysięcy pasażerów udaje się na swoje wymarzone wakacje.

Kierunki, które zaproponowały biura podróży to Antalya w Turcji, Monastir i Tunis w Tunezji, Kreta w Grecji, Hurghada i Sharm el Sheikh w Egipcie. Loty zaplanowano od wtorku do piątku. I tak:

WTOREK
Sharm el Sheikh i Antalya

ŚRODA
Antalya, Kreta i Sharm el Sheikh

CZWARTEK
Hurghada, Monastir i Tunis

PIĄTEK
Hurghada

Rzeszowianie i mieszkańcy Podkarpacia coraz chętniej korzystają z lotów czarterowych. - Wycieczka organizowana przez biuro podróży, z wylotem z Rzeszowa jest niewiele droższa, a czasem nawet porównywalna cenowo z tą, w której pasażerowie muszą wiele godzin spędzić w autokarze - mówi Anna Król z jednego z rzeszowskich biur podróży. Cena to jedno, ale dla podróżnych coraz bardziej zaczyna się też liczyć komfort podróży i jej czas. - Zamiast gnieść się przez 30 godzin w autokarze lub samochodzie, wolę usiąść w wygodnym fotelu w samolocie i po najwyżej 5-ciu godzinach być już w hotelu na miejscu - mówi Karolina, jedna z turystek.

Czartery stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem na wakacyjne wyjazdy. Władze rzeszowskiego portu, we współpracy z biurami podróży, wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasażerów, z roku na rok zwiększają liczbę lotów z Rzeszowa. Niebawem poinformujemy o statystykach z tegorocznego sezonu czarterowego.

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
1.skopconyy2/ 2010-07-06 18:15:40
mamy nadzieje że w następnym roku będzie jeszcze więcej czarterów !

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy