wyszukaj
Dzień Otwarty Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka
2014-04-29 11:49:28; / Tagi: , dzień otwarty portu lotniczego rzeszów jasionka
Foto: Szymon Taranda

W czwartek 1 maja 2014 roku, w ramach 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka otworzy swe podwoje. W ramach Dnia Otwartego już od godziny 9:00 na lotnisku zorganizowane zostaną liczne atrakcje. Przy budynku terminala pasażerskiego będzie można obejrzeć wystawę pojazdów, sprzętów i urządzeń które na co dzień służą do pracy służbom lotniskowym. Będą tam m.in. wóz bojowy Lotniskowej Służby Ratowniczo – Gaśniczej oraz robot pirotechniczny.
                                                                                                                                                                                                                                                                                  Jedną z atrakcji, szczególnie dla osób, które nie miały okazji podróżowania samolotem, będzie możliwość wzięcia udziału w cyklicznych wycieczkach po lotnisku. Będą to dwa różne programy PŁYTA POSTOJOWA z wejściem do strefy zastrzeżonej oraz NOWY TERMINAL PASAŻERSKI z wejściem na GATE-y. W trakcie wycieczek będzie można zadawać pytania zarówno pracownikom lotniska, jak i funkcjonariuszom Służby Celnej, Straży Granicznej, Policji oraz Straży Ochrony Lotniska. Odbędzie się również pokaz patrolu z psem Służby Celnej, wyszkolonym do wykrywania narkotyków, a także pokazowe zatrzymanie pasażera podczas kontroli. Dodatkowo w budynku Terminala funkcjonariusze Służby Celnej zaprezentują gatunki roślin i zwierząt, które objęte są zakazem przewożenia drogą lotniczą.
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dla najmłodszych przygotowane zostanie MISSTECZKO ZABAWY z dmuchanymi zamkami i zjeżdżalniami oraz opieką ze strony animatorów gier i zabaw. Będzie także możliwość skoku na Eurobungee. Udostępniona zostanie także mała gastronomia.

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy