wyszukaj
Eurolotem z Rzeszowa do Szczecina i Wrocławia
2011-07-22 14:23:52; / Tagi: , eurolot, rzeszów, lwow, wrocław, szczecin
Foto: eurolot.com


Eurolot ogłosił 22 lipca 2011 roku na konferencji prasowej w Rzeszowie, że od października rozpocznie obsługiwać połączenia lotnicze z Rzeszowa do Szczecina i Wrocławia.

- Ważnym elementem strategii Eurolotu jest wzmocnienie połączeń realizowanych w ruchu krajowym, w którym Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka" pełni istotną rolę - podkreślił wiceminister Zdzisław Gawlik, zarządzający ze strony Skarbu Państwa spółką Eurolot SA. - To ważna inicjatywa, a jej nadrzędnym celem jest polepszenie komunikacyjności Podkarpacia - dodał przedstawiciel Ministerstwa Skarbu.

- Wiadomość o nowych połączeniach lotniczych to dla nas zawsze powód do radości, szczególnie kiedy spojrzymy na to z perspektywy modernizowanego lotniska - podkreślał Stanisław Nowak. Dodał, że kolejne punkty na mapie połączeń lotniczych z Rzeszowa nie tylko dają mieszkańcom Podkarpacia szansę na szybkie przemieszczanie się, ale też umożliwiają poznanie regionu podkarpackiego osobom, które z uwagi na odległość nie miały po temu okazji. - To świetne narzędzie promocyjne dla regionu - uważa Stanisław Nowak.

- Wierzymy, że poprawa komunikacji dla Podkarpacia będzie ważną inicjatywą dla regionu i że samorządowcy z województwa będą nas wspierać w realizacji tego projektu - powiedział Mariusz Dąbrowski, szef Eurolotu. Jak podkreślił, jest zadowolony z wyniku negocjacji z władzami rzeszowskiego lotniska.

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy