wyszukaj
LotyzPolski.pl na Facebook, Blipie, YouTube i GoldenLine
2009-12-29 09:37:42; / Tagi: , fecebook, blip, youtube, goldenline
Foto: flickr.com


Serwis LotyzPolski.pl zagościł właśnie w kilku popularnych serwisach społęcznościowych. Teraz można nas znaleźć także na Blipie, YouTube oraz GoldenLine.

Warto odwiedzić profil Lotów z Polski na facebook.com. Można tutaj czytać aktualne informacje o nowościach w serwisie, oglądać zdjęcia i filmy, a także dzielić się swoimi opiniami i wiedzą. Zapraszamy, byście zostali naszymi fanami na FB.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia profilu Lotów z Polski w blip.pl oraz dodania nas do "obserwiwanych". Dzięki temu będziemy mogli Was indywidualnie i szybko informować o wszelkich nowościach, mających miejsce na polkim niebie. 

Kinomaniaków serdecznie zaś zapraszamy do odwiedzenia profilu Lotów z Polski w youtube.com. Obecnie znajdują się tam trzy filmy, zrealizowane przez naszą ekipę. Zapewniamy jednak, że niebawem pojawią się kolejne. Jeśli zaś ktoś z naszych Użytkowników chciałby zamieścić tam swój film, jesteśmy gotowi do współpracy. Prosimy o kontakt pod adresem redakcja@lotyzpolski.pl lub poprzez prywatną wiadomość na blipie.

Zapraszamy również do dołączenia do grupy LotyzPolski.pl na goldenline.pl. Informujemy tam o wszelkich nowościach i wydarzeniach, które mają związek z lotnictwem w Polsce lub naszym serwisem.

Mamy nadzieję, że nasze nowe działania usprawnią Wam dostęp do aktualnych informacji lotniczych i skupiania się w społeczności pasjonatów lotnictwa!

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy