wyszukaj
Lufthansa podwaja liczbę rejsów z Rzeszowa
2013-06-27 15:13:11; / Tagi: , lufthansa, rzeszów, frankfurt
Foto: Szymon Taranda

 
Od 12 września 2013 roku Lunfthansa częściej będzie latać na trasie Rzeszów - Frankfurt.

Lufthansa ogłosiła zwiększenie liczby rejsów z Rzeszowa do Frankfurtu o sześć dodatkowych połączeń regularnych w tygodniu. Frankfurt, przypomnijmy, to największy europejski port przesiadkowy (tzw. hub) niemieckiego przewoźnika, który lata z tego lotniska niemal w każdy zakątek świata. Lufthansa od 12 września (bilety na stronie lufthansa.com, a także w najbliższym biurze podróży) będzie operowała dwa razy dziennie w dni robocze, a także raz w niedziele.

ROZKŁAD LOTÓW NA TRASIE RZESZÓW - FRANKFURT.

- Rozmowy z Lufthansą trwały od dłuższego czasu, praktycznie toczyły się ciągle od 2009 roku, odkąd ten przewoźnik pojawił się na rzeszowskim lotnisku. Oczywiście, bardzo nas cieszy pozytywna reakcja z strony linii i jesteśmy przekonani, że zainteresowanie lotami do Frankfurtu, zarówno jako portu docelowego, jak i przesiadkowego, będzie jeszcze większe – ocenił Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

Dotychczasowe dziesięć rejsów w dni robocze oraz jedno dodatkowe połączenie w niedziele dadzą łącznie 11 rejsów tygodniowo. Połączenia będą obsługiwane przez samoloty typu Bombardier CRJ700, które to będą nocowały w Rzeszowie.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy ogłosić wprowadzenie do siatki połączeń Lufthansy dodatkowych rejsów z Rzeszowa. Nasza oferta cieszy się uznaniem wśród pasażerów w regionach, ale rozumiemy jednocześnie, że oczekują oni większej ilości połączeń, które zapewnią im jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i pełną możliwość korzystania z szerokiej siatki połączeń Lufthansy z lotniska we Frankfurcie do 175 miast w 75 krajach – powiedział Bart Buyse, dyrektor Lufthansy w Polsce.

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy