wyszukaj
OLT Express ogłosił otwarcie połączeń z Rzeszowa do 7 europejskich miast
2012-04-18 08:29:38; / Tagi: , olt express, nowe połączenia, paryż, rzym, dortmund, monachium, hamburg, amsterdam, oslo
Foto: OLT Express


29 października 2012 roku OLT Express uruchamia połączenia z Rzeszowa do 7 europejskich miast: trzy razy w tygodniu będą wykonywane loty do Amsterdamu, Dortmundu, Paryża i Rzymu, a dwa razy w tygodniu do Memmingen (Monachium), Hamburga i Oslo.

Takie rewelacje przyniosła uroczystość otwarcia nowego terminalu pasażerskiego Rzeszów-Jasionka, która odbyła się 17 kwietnia 2012 roku. Podczas jej trwania Stanisław Nowak, prezes spółki zarządzającej lotniskiem ogłosił, że już jesienią Rzeszów zyska osiemnaście nowych połączeń tygodniowo.

- Rejsy z Rzeszowa do Hamburga (HAM) odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 7:00. Wyloty do Dortmundu (DTM) realizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 12:10. Samolot do Memmingen (FMM) startować będzie z Rzeszowa w poniedziałki i piątki o godzinie 7:00 - informują służby prasowe OLT Express. Z kolei rejsy do Paryża (ORY) realizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o 17:30, do Rzymu (FCO) we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 12:00. Rejsy do Amsterdamu (AMS) odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 18:00, do Oslo (OSL) w środy i soboty o godzinie 6:30.

Połączenia zagraniczne z Rzeszowa obsługiwać będzie Airbus A320, mieszczący 180 pasażerów. Samolot ten będzie stacjonował w Rzeszowie w bazie operacyjnej OLT Express.

Połączenia uruchomi OLT Express. W tej chwili samoloty linii latają z Rzeszowa bezpośrednio tylko do Katowic, a z międzylądowaniem w stolicy Śląska także do Gdańska. Od połowy maja uruchomione zostaną bezpośrednie loty do Warszawy, a z międzylądowaniem w stolicy także do Poznania i Wrocławia.

Bilety można rezerwować na stronie OLT Express: www.oltexpress.com.

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy