wyszukaj
OLT Express rusza z lotami w Rzeszowie
2012-03-05 12:22:06; / Tagi: , OLT Express, tanie loty
Foto: OLT Express


Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express ruszają z lotami krajowymi. Nowe trasy przewidziano także z Rzeszowa.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Jarosława Frankowskiego, wiceprezesa OLT Express, do obecnie realizowanych połączeń na trasie Rzeszów - Katowice - Gdańsk (5 razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku), przywrócone zostaną wczesnoporanne rejsy na trasie do Warszawy. Samolot wylatywał będzie z Rzeszowa o godz. 6.30 rano, natomiast powrót przewidywany jest na okolice godz. 23.

Nowe połączenia z Warszawą będą funkcjonować we wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem lotu do Rzeszowa w Soboty oraz lotu do Warszawy w Niedzielę. Ceny na poszczególne rejsy dostępne będą w kilku taryfach, z których najtańsza to 99 złotych brutto (z uwzględnieniem podatków i opłat lotniskowych). Jak informują przedstawiciele OLT Express, na każdym rejsie aż 50 procent miejsc będzie objętych najtańszą taryfą, warunkiem jest jedynie odpowiednio wczesny czas rezerwacji (min. 1 tydzień).

Jak podkreślił wiceprezes Frankowski, siatka połączeń z Rzeszowa może zostać powiększona o kolejne destynacje, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Już we wrześniu br. w dyspozycji przewoźnika znajdą się bowiem dodatkowe samoloty, a flota OLT przed sezonem zimowym 2012/13 ma liczyć w sumie 12 Airbusów 319/320 (po 6 każdego typu) oraz 9 maszyn typu ATR-72, a także 2 mniejsze ATR-42.

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy