wyszukaj
RYANAIR startuje z połączeniem Rzeszów-Glasgow
2012-12-05 08:17:06; / Tagi: , rzeszów, glasgow
Foto: ryanair.com


Tanie linie lotnicze RYANAIR poinformowały 4 grudnia 2012 roku, że od wiosny 2013 roku rozpoczną się loty na trasie Rzeszów-Glasgow Prestwick.

Nowe połączenia Ryanaira wystartują 31 marca 2013 roku. Z tej okazji Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 39 PLN na styczniowe przeloty. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (6 grudnia 2012).

ZOBACZ DOKŁADNY ROZKŁAD LOTÓW POŁCZENIA RZESZÓW - GLASGOW.

- Rejsy Ryanaira z Rzeszowa do Glasgow odbedą się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Bilety na tych trasach dostępne będą za jedyne 144 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w środę 12 grudnia na podróż w kwietniu i maju 2013. Dzięki najniższym cenom oraz rozbudowanej siatce połączeń z pewnością uda nam się zdobyć wielu pasażerów i połączenia będą się cieszyć dużą popularnością oraz powodzeniem. Bilety będą dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com - Małgorzata Wrzesinska, kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce.

Zadowolenia z faktu uruchomienia nowego połączenia nie kryją też władze spółki lotniskowej. – Cieszy nas fakt, że współpraca z Ryanair rozwija się z każdym rokiem, dzięki czemu możemy nadal prognozować wzrosty w liczbie odprawianych pasażerów – podkreślił Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

Ryanair w Polsce lata na 128 połączeniach z/do 11 lotnisk (Modlina, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska oraz Szczecina), z jedną bazą (we Wrocławiu). W 2013 r. Ryanair przewiezie 6 milionów pasażerów.

W Europie, Ryanair lata na ponad 1 500 połączeniach do 169 lotnisk (z czego 51 baz) w 28 krajach. Z 297 samolotami (ich średni wiek to zaledwie 4 lata), Ryanair przewiezie w 2012 roku 79 milionów pasażerów.
 

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy