wyszukaj
RYANAIR uruchamia połączenie z Rzeszowa do Oslo
2013-01-26 08:50:20; / Tagi: , oslo, loty z polski, tanie loty
Foto: ryanair.com

 
Od 30 kwietnia 2013 roku z Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” można bezpośrednio polecieć do Oslo (Rygge). Rejsy odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty.

- Jako największa tania linia lotnicza w Europie mamy przyjemność ogłosić kolejny wzrost przewozów lotniczych z lotniska w Rzeszowie i uruchomić od sezonu letniego nowe połączenie do Oslo (Rygge). Będzie to już trzecie, obok Glasgow (Prestwick) oraz Trapani, nowe połączenie Ryanaira, które startuje w lecie tego roku – poinformowała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Polsce.

ZOBACZ DOKŁADNY ROZKŁAD LOTÓW POŁĄCZENIA RZESZÓW - OSLO

- Ryanair kontynuuje rozwój siatki połączeń z polskich portów lotniczych i uatrakcyjnia ofertę na lato 2013 polskim pasażerom. Aby uczcić wzrost przewozów, oferujemy ponad 100 tys. biletów w cenach zaczynających się od 1zł włączając podatki i opłaty lotniskowe na przeloty w lutym oraz w marcu w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (24 stycznia) – podkreśliła Małgorzata Wrzesińska.

Oprócz nowego kierunku w ramach połączeń regularnych z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted oraz Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands, Dublina oraz Glasgow (od marca 2013) i Trapani (od marca 2013). Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair.

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy