wyszukaj
Ruszyła nowa strona internetowa rzeszowskiego portu
2009-07-03 15:34:09; / Tagi: , strona internetowa, RZE
Foto: screen airportrzeszow.pl

 

Od lipca 2009 roku działa nowa strona internetowa Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Można ją znaleźć pod adresem rzeszowairport.pl.

- Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nową stronę internetową Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Mamy nadzieję, że zmiany które wprowadziliśmy - nowa szata graficzna, większa przejrzystość, aktualne informacje - pozwolą na prostsze i szybsze docieranie do istotnych informacji oraz umożliwią Państwu wygodniejsze korzystanie z naszego lotniska - czytamy na witrynie rzeszowskiego portu.

I tak rzeczywiście jest. Strona jest przejrzysta, czytelna, tworzy miłe dla oka wrażenie. Jeden z internautów napisał do nas, że jest to jedna z lepszych stron polskich portów lotniczych. Jakie by jednak nie były opinie o nowej stronie, jedno jest pewne. Porównując nową wersję strony z tą, która istniała dotychczas, dokonujemy porównania ery dinozaurów z XIX wiekiem.

Odwiedzający opócz aktualności z życia portu, mogą znaleźć tablicę przylotów i wylotów on-line, galerię zdjęć, informacje dla pasażerów przylatujących i wylatujących, plan lotniska, terminali oraz wiele innych. Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa rzeszowskiego portu to dobry początek zmian na lotnisku.

Gratulujemy twórcom strony i zapraszamy do korzystania z jej zawartości.

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
1.Ryba/ 2009-07-08 09:26:38
Strona taka jakiej potrzebowaliśmy.

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy