wyszukaj
Loty Rzeszów - Girona k. Barcelony wracają wiosną
2010-12-22 15:16:45; / Tagi: , barcelona, ryanair
Foto: Szymon Taranda


25 marca 2012 roku wracają do siatki połączeń loty na trasie Rzeszów - Girona koło Barcelony. Po zimowej przerwie loty uruchamia RYANAIR.  

Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. W czwartki wylot z lotniska w Barcelonie-Gironie odbywał się będzie o godzinie 17.40, przylot do Rzeszowa zaplanowany jest na 20.20. W drogę powrotną samolot wyruszy o 20.45 i o 23.30 wyląduje na lotnisku docelowym. W niedziele z Girony start zaplanowany jest na godzinę 17:55, a przylot do Rzeszowa na 20:35. 25 minut później odbędzie się start, a samolot w Gironie pojawi się o godzinie 23:45.

Jak informują władze portu w Gironie, rozkład jazdy autobusów do centrum Barcelony (ok. godzina jazdy) został dostosowany do rozkładu lotów Ryanair, zatem pasażerowie będą mogli bezpośrednio po wylądowaniu przemieścić się w tym kierunku. Co warte podkreślenia, jest to pierwsza regularna trasa z Rzeszowa do Hiszpanii. - Liczymy na to, że przypadnie ona do gustu pasażerom z Podkarpacia - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Port Lotniczy Barcelona-Girona położony jest 8 km na południe od Girony i 100 km na północny wschód od Barcelony w Katalonii w Hiszpanii. - Port Lotniczy Barcelona - Girona to także doskonała baza wypadowa na słynne wybrzeże Costa Brava ze wspaniałymi plażami i niezapomnianymi widokami, zatem piękne plaże słonecznej Hiszpanii będą od 27 marca dosłownie na wyciągnięcie ręki - zachęca Łukasz Sikora.


Nowe połączenie zwiększa liczbę połączeń realizowanych z Rzeszowa. RYANAIR oferuje obecnie loty do Birmingham, Bristolu, Dublina, East Midlands, Londynu Stansted, Londynu Luton oraz Manchesteru. Ze stolicy Podkarpacia lata też LUFTHANSA do Frankfurtu, PLL LOT do Warszawy, OLT JetAir do Warszawy, Katowic i Gdańska oraz EuroLot do Szczecina.

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
3.Girona transfer/ 2012-03-23 10:37:24
www.gironatransfer.net

Oferujemy wszystkim, którzy przylatują do pięknej Barcelony lub Girony , bezpieczne, komfortowe i sprawne dotarcie do celu podróży (hotel, firma, adres prywatny) bez niedogodności i niespodzianek, za wcześniej uzgodnioną cenę.
Zapewniamy opiekę już od wyjścia z hali przylotów, gdzie czekam z tabliczką
z nazwiskiem lub wcześniej umówionym hasłem rozpoznawczym. W przypadku opóźnienia samolotu nie musisz się obawiać o swój transfer będe czekać do momentu Twojego przylotu.
Tel: 0034 636362962
transfer-gerona@hotmail.com
2.staranda/ 2012-01-05 21:43:57
Jakie jest zainteresowanie rejsami? Ma ktoś jakieś newsy?:)
1.staranda/ 2011-01-26 10:56:15
Jeśli ktoś się będzie wybierać na inauguracyjny rejs, prosimy o zdjęcia:)

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy