wyszukaj
Rzeszów - Trapani już od wiosny 2013
2012-12-19 16:37:23; / Tagi: , trapani, ryanair
Foto: Szymon Taranda


31 marca 2013 roku irlandzkie linie lotnicze RYANAIR połączyły Rzeszów z włoskim Trapani na Sycylii.

Rejsy odbywają się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, dając pasażerom szeroką ofertę tanich połączeń na urlop spedzony na Sycylii. Zgodnie z rozkładem lotów, w niedziele odlot z Rzeszowa zaplanowano na godz. 10:45, a przylot do Trapani o 13:50. Niedzielny wylot z Trapani odbędzie się o 7:15, a przylot do Rzeszowa o 10:20. We środy zaś wylot z lotniska Rzeszów-Jasionka odbędzie się o 20:40, lądowanie w Trapani o 23:45. Środowy odlot z Trapani zaplanowano z kolei na 17:10 i przylot do Rzeszowa o 20:15 (zobacz dokładny rozkład lotów połączenia Rzeszów - Trapani).

Aby uczcić wzrost przewozów, Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 29zł na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (20 grudnia).

„Ryanair z przyjemnością uruchamia rozkład lotów na sezon letni 2013 z Rzeszowa oferując tanie połączenia w tym nowe do/z Trapani (Sycylia) od kwietnia 2013. Letnie bilety Ryanaira mogą być rezerwowane na www.ryanair.com. Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 29zł na styczniowe przeloty, po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (20 grudnia) na www.ryanair.com. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.” - powiedziała Małgorzata Wrzesińska kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Polsce.

Jak dodają przedstawicie Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka oprócz nowego kierunku w ramach połączeń regularnych z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted oraz Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands, Dublina i Glasgow (od marca 2013). Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair.

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy