wyszukaj
Samolotem z Rzeszowa do Gdańska już w czerwcu!
2010-04-22 08:59:22; / Tagi: , loty, rzeszów, gdańsk, jetair
Foto: rzeszowairport.pl


O nowych lotach regionalnych z rzeszowskiego portu "Rzeszów Jasionka" mówiono od dłuższego czasu. Najbardziej potrzebne wydaje się połączenie z Gdańskiem, i to właśnie do tego miasta możemy już latać!

Loty na trasie Rzeszów-Gdańsk wprowadził Jet Air - polskie nisko-kosztowe linie lotnicze działające na rynku od 9 lat. Odbywają się dwa razy w tygodniu - w piątki i niedziele. Pierwszy rejs odbył się 25 czerwca 2010 roku.

- Jesteśmy szczęśliwi, że nasze rozmowy z liniami Jet Air zakończyły się sukcesem i uruchomione zostały loty z Rzeszowa do Gdańska. Przekonamy się też, czy sezonowa formuła tych połączeń okaże się na tyle interesująca dla pasażerów, że być może warto będzie ją rozszerzyć na cały rok - komentuje decyzję linii Stanisław Nowak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka". - Po kilkunastu latach oba miasta odzyskują bezpośrednie połączenie lotnicze. Wraz z partnerami z lotniska w Rzeszowie otwieramy to połączenie w okresie wakacyjnym licząc na zainteresowanie osób chcących szybko i komfortowo dostać się do nadmorskich kurortów nad naszym Bałtykiem - cieszy się Krzysztof Wicherek, Prezes Zarządu Jet Air.

Rozkład lotów obecnie jest zaplanowany do końca wakacji, ale można spodziewać się, że zostanie przedłużony. Zainteresowanie nie powinno być małe biorąc pod uwagę to, że podróż z Rzeszowa do Gdańska trwa tylko 1 godz. 40 minut. To znacznie krócej niż pociągiem lub autokarem, a cena nie jest stosunkowo wysoka - już od 199 zł w jedną stronę.

Sprawdź rozkład lotów z Rzeszowa do Gdańska

Autor: Piotr Wrotny i Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:
1.staranda/ 2010-04-22 09:25:06
Wspaniała informacja. Wreszcie coś się dzieje w Rzeszowie:) Oby była to dobra prognoza przed kolejnymi nowymi lotami.

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy