wyszukaj
Vanessa dwuipółmilionową pasażerką Ryanair w Rzeszowie
2014-12-16 10:51:44; / Tagi: , ryanair
Foto: RYANAIR

Ryanair świętuje dwuipółmilionowego pasażera obsłużonego w Rzeszowie. Pasażerem tym była sześcioletnia Vanessa Nieradka, która wracała z wakacji razem z rodziną. Vanessa, która leciała do Dublina, otrzymała upominki od Portu Lotniczego „Rzeszów Jasionka” oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.


Zdjęcie: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 7 połączeń z Rzeszowa.

“Ryanair od 2005 roku przewiózł 2 500 000 pasażerów z/do Rzeszowa. Obecnie oferuje 7 połączeń ze stolicy Podkarpacia. W ofercie na lato 2015r. zwiekszyliśmy częstotliwość lotów do Londynu Stansted z 7 do 9 tygodniowo (dwa razy dziennie w środy i niedziele). Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy w pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym dotychczasowym zmianom w tym roku takim jak nowa aplikacja mobilna, nowa strona internetowa, przydzielane miejsca, czy możliwości wniesienia na pokład drugiej małej torby podręcznej, liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.

Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 84 zł na podróż z Rzeszowa od stycznia do marca 2014r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do wtorku (16 grudnia), do północy - powiedziała w Rzeszowie Katarzyna Gaborec-McEvoy.

Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza Europy, obsługuje ponad 1 600 lotów dziennie z 72 baz, łącząc 184 interesujące miejsca w 30 krajach. Połączenia obsługuje flotą 300 nowych samolotów Boeing 737-800. Firma niedawno zamówiła kolejne 280 nowych samolotów, z opcją na dodatkowe 100 samolotów Boeing 737 MAX 3200, co umożliwi obniżenie cen biletów i wzrost ruchu pasażerskiego z 90 mln w tym roku do 150 mln rocznie w 2024r. Ryanair zatrudnia obecnie ponad 9 500 wysokiej klasy specjalistów i już 30 lat przewozi bezpiecznie pasażerów.


Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy