wyszukaj
Z Rzeszowa do Egiptu na zimę!
2012-10-08 19:17:19; / Tagi: , czartery, zima
Foto: Szymon Taranda


- Jeszcze tej zimy Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” oraz polski touroperator Alfa Star zrealizują nowy projekt lotów czarterowych do Egiptu. Tym samym po raz pierwszy w historii rzeszowskiego lotniska będzie można zimą udać się bezpośrednio do kurortów w egipskiej Hurghadzie, aby znaleźć się w zgoła odmiennym zimowym otoczeniu, gdzie zamiast ciepłych płaszczy, wełnianych czapek i rękawic królują… klapki i stroje do plażowania - informauje Łukasz Sikora, szef marketingu rzeszowskiego lotniska.


Rejsy na trasie Rzeszów-Hurghada rozpoczną się od 20 grudnia i będą trwały do końca sezonu zimowego. Rezerwacji można dokonywać w swoim najbliższym biurze podróży, a także na stronie internetowej Alfa Star: www.alfastar.pl

Wrześniowe wzrosty w statystykach
Tymczasem we wrześniu 2012 roku w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” obsłużonych zostało 54.606 pasażerów. To o 7% więcej niż we wrześniu ubiegłego roku. Z kolei od początku roku przez rzeszowskie lotnisko przewinęło się 445.433 podróżnych i stanowi to 19% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

W ramach regularnych połączeń z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy (26 rejsów tygodniowo), Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted i Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands i Dublina. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa i Ryanair.

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy