wyszukaj
2 222 222 pasażer Ryanair w Rzeszowie
2014-04-16 15:09:37; / Tagi: , jubileuszowy pasażer ryanair
Foto: Port Lotniczy Rzeszów Jasionka


W środę, 16 kwietnia 2014 roku w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” odbyła się uroczystość odprawienia pasażera nr 2 222 222 linii lotniczych Ryanair. Szczęśliwy los uśmiechnął się do Klaudii Krzysztofik z Mielca, która podróżowała z Rzeszowa do Londynu (Stansted) z koleżanką, Natalią Nowosielską.

Z okazji „nieokrągłego” jubileuszu na Klaudię Krzysztofik czekała niespodzianka: dwuosobowy voucher na przelot w obie strony na dowolnej trasie Ryanair. Przy okazji wyszło na jaw, że Klaudia (w przeciwieństwie do swej koleżanki Natalii) podróż samolotem odbywa po raz pierwszy w życiu. – Bardzo się cieszę, że od razu mogę mieć zaplanowany kolejny rejs samolotem – uśmiechała się nasza laureatka. Obie dziewczyny zostały dodatkowo nagrodzone gadżetami lotniskowymi z Jasionki, a także tortem od cukierni Rak z Rzeszowa, którą to słodkością mogli delektować się wszyscy pasażerowie szczęśliwego rejsu z Rzeszowa do Londynu Stansted.

Na zakończenie Klaudia wraz z Natalią zapozowały do zdjęcia przy samolocie wraz z załogą Ryanair oraz wiceprezesem Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” Zbigniewem Halatem. Pomimo deszczowej pogody wszyscy zgodnie się uśmiechali.

Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” od kilku lat znajduje się w krajowej czołówce najdynamiczniej rozwijających się lotnisk z wynikiem na poziomie ponad 590.000 odprawionych podróżnych w 2013 roku, przy ponad 4-procentowym wzroście względem roku poprzedniego. Z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu (2xdziennie), Warszawy (4xdziennie), Manchesteru, Paryża, Rzymu, Londynu (lotniska w Stansted i Luton), Bristolu, East Midlands, Dublina, oraz Oslo. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa, Ryanair oraz Eurolot. Tegoroczne kierunki czarterowe to Bułgaria, Egipt, Grecja, Hiszpania, Tunezja i Turcja. Nowościami sezonu wakacyjnego są: Teneryfa, Kos oraz Djerba. O szczegóły warto zapytać w biurach podróży.

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów




  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy