wyszukaj
Nocne biegi po pasie startowym po raz kolejny w Rzeszowie
2016-01-04 10:51:09; / Tagi: , skywayrun, biegi po pasie startowym, rzeszów jasionka
Foto: SKYWAYRUN


Noc z 16 na 17 kwietnia 2016 roku na długo zapamiętają miłośnicy lotnictwa i biegania. Właśnie wtedy odbędzie się bieg po pasie startowym SKYWAYRUN. Po raz drugi impreza odbędzie się w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka.

- Ile osób miało okazję w życiu biegać po pasie startowym? Nie przesadzimy chyba zbytnio, jeśli powiemy, że bardzo niewiele. Już niedługo, dzięki cyklowi biegów SKYWAYRUN, to wąskie grono zacznie się stopniowo poszerzać o fanów biegania w całej Polsce - piszą organizatorzy biegu na stronie internetowej skywayrun.pl.

Bieg po pasie startowym lotniska to niezapomniane przeżycie. Odbywa się w nocy, na równej i płaskiej jak stół trasie – idealnej do bicia rekordów życiowych. Przed biegiem uczestnicy muszą przejść odprawę, tak jakby wsiadali na pokład samolotu.

Kolejna edycja ogólnopolskiego cyklu SKYWAYRUN odbędzie się w nocy z 16 na 17 kwietnia 2016 roku roku na pasie startowym rzeszowskiego lotniska

Nasz redaktor naczelny, Szymon Taranda, też weźmie udział w tym wyjątkowym biegu. Dowiedz się, jak redaktor Szymon poradził sobie w pierwszej edycji SKYWAYRUN.

Więcej informacji o SKYWAYRUN.

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy