wyszukaj
Wystartuj w biegu po pasie startowym
2015-03-05 08:59:30; / Tagi: , skywayrun.pl, bieg po płycie lotniska, bieg po pasie startowym
Foto: skywayrun.pl


Noc z 18 na 19 kwietnia 2015 roku na długo zapamiętają miłośnicy lotnictwa i biegania. Właśnie wtedy odbędzie się bieg po pasie startowym SKYWAYRUN.

- Ile osób miało okazję w życiu biegać po pasie startowym? Nie przesadzimy chyba zbytnio, jeśli powiemy, że bardzo niewiele. Już niedługo, dzięki cyklowi biegów SKYWAYRUN, to wąskie grono zacznie się stopniowo poszerzać o fanów biegania w całej Polsce - piszą organizatorzy biegu na stronie internetowej skywayrun.pl.

Inauguracyjny bieg ogólnopolskiego cyklu SKYWAYRUN odbędzie się w nocy z 18 na 19 kwietnia 2015 roku, na pasie startowym lotniska Rzeszów-Jasionka.

- Nie wystarcza nam jednak, że dajemy Wam możliwość uprawnia Waszej ulubionej dyscypliny sportu w jednym z najbardziej niedostępnych miejsc w miejskiej infrastrukturze. Chcemy żeby doświadczenie z tego wydarzenia było wyjątkowe pod każdym względem. Dlatego zaoferujemy Wam szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji - mówią organizatorzy.

Nasz redaktor naczelny, Szymon Taranda, też weźmie udział w tym wyjątkowym biegu, więc tuż po nim otrzymacie relację na gorąco z tego interesującego wydarzenia.

Więcej informacji: skywayrun.pl

Inne wiadomosci z lotniska Rzeszów Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy