wyszukaj
Więcej Dublina ze Szczecina
2008-08-08 08:12:32; / Tagi: ,
Foto: flickr.com

Największa niskokosztowa linia Ryanair, mimo niepochlebnej ostatnio w Polsce opinii, mimo, że zrezygnowała z lotów z Warszawy, Krakowa i Rzeszowa, od 28 października 2008 roku zwiększa ilość połączeń Szczecin - Dublin.

Jak tłumaczą władze przewoźnika, taka decyzja to efekt bardzo dobrego obłożenia tych lotów. Mówiąc językiem bardziej przystępnym, samoloty na tej trasie latają pełne lub prawie pełne. Władze lotniska w Szczecinie szczycą, że owo obłożenie wynosi 98-100%. Daje to najlepszy wynik w Polsce. Rejsy do stolicy Irlandii będą realizowane we wtorki, czwartki i soboty. Szczegóły tych połączeń można zobaczyć w naszym rozkładzie lotów.

Taka decyzja Ryanair'a budzi oczywiście coraz większa złość mieszkańców mazowieckiego, małopolskiego i podkarpackiego. Budzi, bo choć rejsy z Rzeszowa, Krakowa czy Warszawy cieszyły się nie mniejszym obłożeniem i zainteresowaniem pasażerów, przewoźnik z nich zrezygnował. Na jak długo? Na razie nie wiadomo. Redakcja serwisu lotyzpolski.pl życzy Szczecinianom, by nie podzielili losu mieszkańcw wspomnianych wyżej województw.

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Szczecin Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów




  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy