wyszukaj
Cztery nowe połączenia z Wrocławia
2013-12-23 07:58:09; / Tagi: , Wrocław, Paryż, Bruksela, Mediolan, Zurych
Foto: eurolot.com


Regionalna ekspansja linii EUROLOT trwa. We Wrocławiu ruszają cztery nowe połączenia do największych miast Europy: Paryż, Bruksela, Mediolan i Zurych.

Uruchamianie połączeń regionalnych jest zgodne ze strategią przewoźnika, która w najbliższej przyszłości będzie koncentrować się właśnie na portach regionalnych. Nowa siatka połączeń Eurolot dedykowana jest również ruchowi biznesowemu, który jest ważnym elementem w rozwoju lokalnych społeczności.

Nowe kierunki to naprawdę ogrom nowych możliwości. Decyzja Eurolotu o wprowadzeniu tych kierunków do rozkładu wrocławskiego lotniska to wielki sukces. Myślę, że z tak rozszerzonej oferty zadowoleni będą szczególnie ci pasażerowie, którzy z Wrocławia często podróżują w interesach. To właśnie dzięki Eurolotowi będą mieli do wyboru jeszcze więcej międzynarodowych połączeń. Nadeszła prawdziwa rewolucja we wrocławskim transporcie lotniczym – mówi Dariusz Kuś Prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Mariusz Dąbrowski, Prezes Eurolot podkreśla, że niezwykle ważne jest, że Eurolot zyskał obok Gdańska tak solidnego partnera jak Port Lotniczy Wrocław - Umożliwi to nam otwarcie pakietu nowych, bezpośrednich połączeń z Europą. Dla Eurolotu to duży krok, pozwalający na sprawną realizację jego misji, którą jest łączenie polskich miast z europejskimi destynacjami. Wierzę, że nasza współpraca z Portem Lotniczym Wrocław przyniesie nam same sukcesy, dzięki którym wspólnie rozwiniemy skrzydła mieszkańcom Wrocławia i jego okolic.

Decyzja Eurolotu i Portu Lotniczego znalazła uznanie również we władzach samorządowych. Wrocław jak powietrza potrzebuje połączeń lotniczych z miastami zagranicznymi. Brak obsługi takich połączeń może negatywnie wpłynąć na dolnośląski biznes oraz zniechęcić potencjalnych inwestorów do zainteresowania naszym rynkiem, dlatego z satysfakcją przyjąłem informację o ogłoszeniu nowych połączeń biznesowych z wrocławskiego lotniska – podkreśla Rafał Dutkiewicz.

Loty do nowych destynacji będą organizowane według następującego schematu:

  • Paryż: poniedziałki, środy, piątki
  • Bruksela: wtorki, czwartki, piątki
  • Mediolan: wtorki, czwartki, niedziele
  • Zurych: poniedziałki, środy, piątki, niedziele

Na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33 % od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90% taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Główne atuty powyższych połączeń to, oprócz przystępnej ceny i atrakcyjności miast docelowych, także szybkość i komfort naszego transportu, co wspólnie składa się na cechy dające nam przewagę nad naziemnymi przewoźnikami.

Więcej informacji oraz rezerwacja na naszej stronie internetowej: www.eurolot.com.

Eurolot to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się linia lotnicza. Działając od 1996 roku, wykonywała rejsy dla PLL LOT, a od lipca 2011 roku wyszła z inicjatywą własnych operacji lotniczych z głównych portów regionalnych w Polsce. W 2012 roku Eurolot wprowadził w życie strategię łączenia polskich miast z wieloma regionami i miastami Europy. Aktualnie przewoźnik oferuje bezpośrednie połączenia z Polski do Chorwacji, Szwajcarii, Niemiec czy Holandii, a od września także do Włoch i Francji.
 

Inne wiadomosci z lotniska Wrocław Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy