wyszukaj
Ryanair świętuje inauguracyjny lot z Wrocławia
2012-11-08 14:50:35; / Tagi: , cork, wroclaw
Foto: RYANAIR

 

8 listopada 2012 Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, uruchomiła połaczenia z Wrocławia do Cork. Rejsy do irlandzkiego miasta odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, dając pasażerom szeroką ofertę tanich połączeń na urlop spedzony w Irlandii.

Cork jest to największe hrabstwo spośród obecnych hrabstw Irlandii oferujący swój niepowtarzalny urok. Słynny na całym świecie z cudownego kamienia Blarney, który znajduje się na tamtejszym zamku. Kto ucałuje tenże kamień, zdobywa łatwość wypowiedzi i dar konwersacji.

Malgorzata Wrzesińska, Kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała dziś: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotu inaugurującego nowe połączenie z Wrocławia do Corku. Dzięki temu połączeniu pasażerowie mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do drugiej irlandzkiej destynacji oferowanej przez Ryanair. Z ogólną liczbą 23 kierunków dostępnych z Portu Lotniczego Wrocław, pasażerowie będą mogli skorzystać ze wspaniałej oferty tanich lotów. Z pewnością miejsca te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje już dziś bilety od 92 PLN na podróże w grudniu i styczniu. Dzięki najniższym cenom oraz rozbudowanej siatce połączeń z warszawskiego lotniska, wierzę, że uda nam się zdobyć wielu pasażerów. Bilety są dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com .”

Ryanair w Polsce lata na 128 połączeniach z/do 11 lotnisk (Modlina, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska oraz Szczecina), z jedną bazą (we Wrocławiu). W 2013 r. Ryanair przewiezie 6 milionów pasażerów, przyczyniając się do utrzymania 6 000* miejsc pracy w regionie.W Europie, Ryanair lata na ponad 1 500 połączeniach do 169 lotnisk (z czego 51 baz) w 28 krajach. Z 297 samolotami (ich średni wiek to zaledwie 4 lata), Ryanair przewiezie w 2012 roku 79 milionów pasażerów.
 

Inne wiadomosci z lotniska Wrocław Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy