wyszukaj
Wrocław i Gdańsk połączone
2009-05-11 15:32:56; / Tagi: , Wrocław, Strachowice, Gdańsk, Rębiechowo
Foto: Jacek Grześkowiak

 

Od maja 2009 roku można samolotem polecieć z Wrocławia do Gdańska. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy tę trasę musieli dotą pokonywać samochodem lub pociągiem. Miasta łączy linia JetAir.

- 24 kwietnia 2009 r. polski regionalny przewoźnik lotniczy Jet Air ogłosił bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Gdańska. Od 18 maja br. samoloty typu Jetstream J32 i ATR 42 będą latały na trasie Wrocław-Gdańsk-Wrocław trzy razy w tygodniu, we wtorki, środy i piątki - czytamy na stronie internetowej wrocławskiego portu.

Jak zapewnia przewoźnik bilety można nabyć już za 250 zł. Podróż trwa ok. 90 minut. Połączenie obsługują 18-sto miejscowe samoloty Jetstream 32 oraz 40-sto miejscowe maszyny ART 42. Trasa obsługiwana jest we wtorki, środy i piątki. Aby poznać dokładne godziny godziny przylotów i odlotów, zapraszamy do zapoznania się z ROZKŁADEM LOTÓW Z LOTNISKA WROCŁAW STRACHOWICE.

Wiadomość o otwarciu tego połączenia jest świetną informacją m.in dla biznesmenów, którzy dość często pokonują ten dystans, ale także dla wszystkich z Dolnego Śląska, którzy wybierają się na wakacje nad morze. Wszystkim korzystającym z nowego połączenia życzymy udanych lotów.

Autor: Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska Wrocław Airport
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy