wyszukaj
200 000 pasażerów Ryanair'a w Modlinie
2013-11-21 09:54:45; / Tagi: , ryanair, warszawa modlin
Foto: Szymon Taranda


Do 30 września 2013 roku irlandzkie linie lotnicze Ryanair obsłużyły 200 000 pasażerów w Modlinie! Taką informację podała Małgorzata Wrzesińska z Ryanair.

- Ryanair przewiózł ponad 200 tysięcy pasażerów z/do lotnisk lotniska Warszawa/Modlin do 30 września 2013 roku, gdyż oferuje on najniższe ceny połączeń, najwyższą punktualność oraz najmniejszą ilość zagubionych bagaży. Cieszymy się z szybkiego rozwoju na lotnisku Warszawa/Modlin i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój jak dotychczas - powiedziała Małgorzata Wrzesińska z Ryanair.

Z okazji sukcesu na lotnisku Warszawa/Modlin, pasażerowie mogą rezerwować bilety, których ceny zaczynają się od 19 zł na podróż po Europie w styczniu i w lutym. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (21 listopada) na www.ryanair.com.

Oferta Ryanair zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak, więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.
 

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy