wyszukaj
7 nowych kierunków z Warszawy-Modlin
2012-11-02 08:13:04; / Tagi: , warszawa modlin
Foto: Ryanair

 

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, rozpoczyna obsługiwać trasy z Warszawy-Modlin do Liverpoolu, Frankfurtu-Hahn, Eindhoven, Paryża-Beauvais, East-Midlands, Bristolu i Prestwick. Ostatni z inauguracyjnych lotów z Warszawa-Modlin do Cork planowany jest na 7 listopada. Oznacza to, że z Modlina będzie można polecieć już do 20 miast.

Każda z tych siedmiu descynacji oferuje swój własny, niepowtarzalny urok: fani sportu i muzyki będą mogli odwiedzic Liverpool i zapoznać się z jego długą i ciekawą historią. Miłośnicy wina będą mogli odwiedzić jarmarki bożonarodzeniowe w regionie, który otacza Frankfurt-Hahn, takie jak Spira, Trewir i Worms. Paryż-Beavais jest dla tych, którzy planują romantyczne spacery wokół Sekwany lub wizytę w Luwrze. Prestick jako brama do zachodniej Szkocji oferuje spektakularne pola golfowe, a o takim życiu nocnym, jakie można prowadzić w Eindhoven mieszkańcy innych miast mogą tylko pomarzyć.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotów inaugurujących z Warszawa-Modlin. Dzięki tym połączeniom pasażerowie mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do 20 europejskich miast. Z pewnością nowe kierunki będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Ryanair oferuje 20 kierunków z Portu Lotniczego w Warszawa-Modlin, dzięki którym mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli skorzystać tej zimy ze wspaniałej oferty tanich lotów m.in. do Liverpoolu, Frankfurtu-Hahn, Eindhoven, Paryża-Beauvais, East-Midlands, Bristolu i Prestwick. Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje już dziś bilety od zaledwie 1 PLN*. Zapraszamy wszystkich na stronę www.ryanair.com już dziś ponieważ tak tanie bilety znikają bardzo szybko - powiedziała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce.

Ryanair jest największym tanim przewoźnikiem w Europie operującym ponad1500 lotów dziennie, z 51 bazami oraz 1500 międzynarodowych tras w 28 krajach. Ryanair dysponuje flotą liczącą 298 nowych samolotów Boeing 737-800.W ciągu następnego roku zostanie zakupione 7 nowych samolotów. W 2012 roku Ryaniar planuje przewieźć około 79 milionów pasażerów.
 

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy