wyszukaj
Miejsca numerowane w Ryanair
2014-02-03 07:40:45; / Tagi: , ryanair, rezerwacja siedzeń, rezerwacja miejsc
Foto: RYANAIR


Od 1 lutego 2014 roku na wszystkich lotach Ryanair zostały wprowadzone numerowane miejsca, pozwalające pasażerom dokonać wyboru preferowanego miejsca z wyprzedzeniem.

Pasażerowie Ryanair mogą dokonać wyboru preferowanego miejsca podczas dokonywania rezerwacji lotu lub podczas odprawy online z trzema opcjami:

  • Miejsca Premium – Rząd 1-5, 16-17 & 32-33 – dając pasażerom pierwszeństwo wejścia na pokład, dodatkowe miejsca na nogi i / lub szybsze wyjście z samolotu za opłatą tylko 10 € / £ 10 (tyle ile wynosi obecnie opłata za zarezerwowane miejsca)
  • Miejsca zwykłe - Rząd 6-15 & 18-31 – gdzie pasażerowie mogą wstępnie wybrać miejsce przy oknie lub przejściu lub upewnić się, że będą siedzieć razem za opłatą tylko 5 € / £ 5 ( usługę pierwszeństwa wejścia na pokład można dokupić za dodatkową opłatą w wysokości tylko 2 € / £ 2).
  • Pasażerowie Ryanair, którzy nie chcą wybrać miejsca, mogą odprawić się w terminie od 7 dni do 2 godzin przed wylotem i będą im przydzielone miejsca bez żadnych kosztów. (Darmowe numerowane miejsca nie będą dostępne na 7 dni przed każdym odlotem).
     

- Wszyscy pasażerowie Ryanair mogą teraz korzystać z numerowanych miejsc na wszystkich lotach, jest to jedna z ostatnich zmian wdrażanych celem poprawy obsługi klienta. Uważnie słuchamy i reagujemy na uwagi naszych pasażerów aby mogli nadal korzystać z najniższych taryf i lotów na czas, jak również możliwości wniesienia na pokład samolotu drugiej darmowej mniejszej torby, łatwiejszego dostępu do strony internetowej, systemu rejestracji pasażerów „My Ryanair”, 24 godzinnym okresem ochronnym, obniżonej opłaty za bagaż i oraz z dalszych ulepszeń, które będą wdrażane w ciągu najbliższych miesięcy - powiedział Katarzyna Gaborec z Ryanair.
 

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy