wyszukaj
Na lotnisko w Modlinie bez przesiadek i za złotówkę
2012-10-22 14:16:15; / Tagi: , modlin
Foto: flickr.com

 

Na lotnisko w Modlinie będzie można od 28 września dojechać autobusem ModlinBus, oferującym połączenie bez przesiadek, już za złotówkę. Przejazd bezpośredni i transport pod sam terminal to dla pasażerów najważniejsze elementy decydujące o wyborze sposobu dojazdu do Modlina.


ModlinBus, przewoźnik realizujący jedyne bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin, od 28 września wprowadza nowe ceny na bilety. Przy zamówieniu przez internet można je kupić już za 1 zł. Obniżona została także cena biletów na poranne kursy, które kosztują teraz 25 zł. Za wszystkie przejazdy w pozostałych godzinach trzeba zapłacić 28 zł przy zakupie online. Jedynie w przypadku zakupu biletu w autobusie lub w kasie na lotnisku cena wynosi 33 zł. Bilety za 1 zł są dostępne w każdym kursie, a dzięki informacji o liczbie aktualnie sprzedanych miejsc, kupujący widzi, jaką ma szansę na zdobycie promocyjnego biletu.

Autobusy ModlinBus jeżdżą z centrum Warszawy (zaczynają trasę w Alejach Jerozolimskich 56C na parkingu Spółdzielni Uniwersum) i zatrzymując się tylko na pętli autobusowej Metro Młociny dojeżdżają bezpośrednio przed terminal Lotniska Warszawa-Modlin. Pojazdy kursują przez całą dobę, a ich rozkład jazdy jest dostosowany do rozkładu lotów na lotnisku w Modlinie. W momencie zmiany planu lotów, ModlinBus aktualizuje swój rozkład jazdy. Bilety można kupić online na stronie www.modlinbus.pl oraz w autobusie i na lotnisku.

Nowoczesne autokary Scania Touring HD są wyposażone w bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu i klimatyzację. W najbliższym czasie przewoźnik planuje wprowadzić usługę odprawy online oraz druku kart pokładowych. W każdym autokarze do dyspozycji pasażerów jest wykwalifikowany steward mówiący po angielsku, znający procedury bezpieczeństwa i zasady udzielania pierwszej pomocy.

Aby sprawdzić, jaki jest preferowany sposób dojazdu na lotnisko, ModlinBus przeprowadził we wrześniu ankietę wśród podróżujących do Modlina. Okazuje się, że do najważniejszych kryteriów, decydujących o wyborze środka transportu na lotnisko, należą połączenie bez przesiadek i dojazd pod sam terminal. Te odpowiedzi preferowało odpowiednio 65 i 56 proc. badanych. Dla 1/3 respondentów ważne są też dogodne godziny przyjazdu na lotnisko zsynchronizowane z godzinami odlotu samolotu. Pasażerowie kierują się również ceną – to istotny czynnik dla 1/4 badanych, a także łatwością zakupu biletów (17 proc.). W sposobie dotarcia na lotnisko w Modlinie podróżujący najbardziej cenią, oprócz najważniejszych czynników uwzględnianych przy wyborze, także to, aby przyjechać na miejsce bez opóźnień (21 proc.), nowoczesnym środkiem transportu (19 proc.) z profesjonalną obsługą i za niewysoką cenę (po 17 proc.). Ponad 74 proc. pasażerów deklaruje, że w przyszłości na lotnisko przyjedzie autobusem. Badanie zostało przeprowadzone przez ModlinBus w dniach 13-17 września 2012 roku na grupie 297 pasażerów podróżujących różnymi środkami transportu na lotnisko w Modlinie.

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy