wyszukaj
Nowe kierunki z Rzeszowa, Poznania i Szczecina
2013-05-03 16:21:23; / Tagi: , ryanair, rzeszów, poznań, szczenin, szymon taranda
Foto: Szymon Taranda

 
Ranair, największa tania linia lotnicza w Europie, w tym tygodniu uruchamia kolejne loty z Polski: z Poznania do East Midlans, z Rzeszowa do Oslo oraz ze Szczecina do Bristolu. Rejsy na tych trzech trasach odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotów inauguracyjnych z Poznania do East Midlans, z Rzeszowa do Oslo oraz ze Szczecina do Bristolu. Dzięki tym połączeniom pasażerowie mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do nowych europejskich miast. Z pewnością nowe kierunki będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem - powiedziała Małgorzata Wrzesińska, z Ryanair.

Ryanair jest jedyną ultra-tanią linią lotniczą w Europie, operującą 1.500 lotów dziennie (ponad 500.000 rocznie), z 57 bazami oraz 1500 miedzynarodowych tras w 29 krajach, łącząca 180 destynacji, z flotą 305 nowych samolotów Boeing 737-800. Ryanair niedawno ogłosił wiążące zamówienie na kolejne 175 nowych samolotów Boeing, które zostaną dostarczone między 2014 i 2018. Ryanair obecnie zartudnia ponad 8,500 wysoko wykwalifikowanych pracowników i planuje przewieźć ponad 80 milionów pasażerów w tym roku i ma rewelacyjny 28-letni rekord bezpieczeństwa. Ryanair w Polsce operuje 143 połączenia z/do 11 lotnisk (Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska oraz Szczecina), z bazą (we Wrocławiu oraz Krakowie). 

Szymon Taranda

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy