wyszukaj
Rezerwacje grupowe Ryanair
2014-04-17 11:18:16; / Tagi: , rezerwacje grupowe, ryanair
Foto: RYANAIR


Linie Ryanair ogłosiły 16 kwietnia 2014 roku rozszerzoną ofertę dla grup, dzięki czemu pasażerowie podróżujący w grupach będą mogli uzyskać najniższe ceny biletów.

Tego lata zostanie ogłoszony nowy produkt dla firm, który będzie miał nowe funkcje specjalnie dostosowane dla osób podróżujących służbowo. W tegorocznym sezonie letnim, Ryanair oferuje klientom ponad 115 wspaniałych kierunków do wyboru, do i z Polski; rezerwacji można dokonywać na stronie www.ryanair.com.

Usługa Ryanair dla "Grup" będzie mieć duże znaczenie dla wszystkich podróżujących, w tym szkół, klubów sportowych i innych zorganizowanych wyjazdów grupowych. Oferta Ryanair to ponad 1600 lotów dziennie, łączących 186 destynacji w 30 krajach. Pasażerowie podróżujący w grupach lub w interesach będą mogli zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki nowej usłudze Ryanair.

- 2014 rok jest bardzo ekscytującym rokiem dla pasażerów, w szczególności podróżujących w większych grupach i służbowo. Nowa oferta Ryanair znacznie zmniejszy koszty podróży. Ryanair nieustannie poprawia obsługę klienta. Odnotowaliśmy zwiększone zainteresowanie ze strony klienta biznesowego, jak i organizatorów wyjazdów grupowych, w związku z tym postanowiliśmy stworzyć i wprowadzić w życie naszą nową ofertę. Polskie grupy i klienci biznesowi mogą się teraz cieszyć dodatkowymi udogodnieniami dopasowanej oferty, co pozwoli na wzrost ruchu pasażerskiego Ryanair do ponad 110 milionów do 2019 roku - powiedziała Lesley Kane, szef działu podróży służbowych i rezeracji dla grup z Ryanair.
 

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy