wyszukaj
Ryanair uruchamia loty krajowe po Polsce
2013-09-26 18:31:48; / Tagi: , ryanair, warszawa modlin, wrocław, gdańsk
Foto: ryanair.com


26 września 2013 roku Ryanair ogłosił pierwsze dwa polskie połączenia krajowe. Od marca 2014 roku samoloty Boeing 737-800 będą latać codziennie z Warszawy Modlin do Gdańska i Wrocławia.

- Rejsy linii Ryanair z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada 2013 roku w cenie prawie o połowę niższą niż LOT, co tym samym oszczędzi miliony złotych polskim pasażerom w ciągu roku - Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Ryanair będzie obsługiwał krajowe loty do Gdańska i Wrocławia samolotem Boeing 737-800 oferując, jak twierdzi Katarzyna Gaborek, większą liczbę miejsc, lepsze ceny, lepszą punktualność i lepszą obsługę klienta niż LOT.

- Jesteśmy zadowoleni ze wzrostu rezerwacji od czasu ogłoszenia powrotu lotów Ryanaira do Modlina od 30 września już za 5 dni. Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do / z Warszawy Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów do / z Modlina w 2014 roku - powiedział w Warszawie prezes irlandzkiego przewoźnika Michael O’Leary. Nie mamy wątpliwości, że lokalizacja Warszawa Modlin (tylko 38km od centrum Warszawy), przy nisko kosztowej bazie, tanim parkingu i łatwym połączeniu autobusowym, pozwoli ułatwić wybór tego lotniska pasażerom, którzy polecą pierwszymi polskimi rejsami krajowymi Ryanaira z Gdańska i Wrocławia do Warszawy.

Ryanair zapowiada, że to nie są ostatnie krajowe połączenia w Polsce.

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy