wyszukaj
Urządzenia elektroniczne dozwolone na pokładach Ryanair
2014-02-07 10:53:38; / Tagi: , urządzenie elektroniczne w samolocie, ryanair
Foto: Szymon Taranda


Wszyscy pasażerowie Ryanair mogą już – ze skutkiem natychmiastowym – używać swoich urządzeń elektronicznych (włączając tablety, telefony komórkowe, czytniki książek i odtwarzacze MP3) przez cały czas trwania ich lotu, gdy urządzenia te są przełączone na tryb samolotowy / offline i przestrzegane są wszystkie standardy bezpieczeństwa na pokładzie samolotu.

Jest to najnowsza inicjatywa poprawy obsługi pasażera wdrożona przez Ryanair, w następstwie wprowadzenia, w ubiegłą sobotę (1 lutego) numerowanych miejsc na pokładach samolotów.

- Pasażerowie Ryanair mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych w trakcie całej podróży, jak również cieszyć się z numerowanych miejsc, naszych niskich cen biletów oraz punktualnych lotów. Irlandzki Urząd Lotnictwa jest jednym z pierwszych organów regulacyjnych na świecie, który zatwierdził aktualizację wytycznych dotyczących korzystania urządzeń elektronicznych na pokładach samolotów i chcemy pochwalić urząd za pozytywną decyzję. Ciężko pracujemy, aby poprawić nasze usługi dla wszystkich klientów, a dzisiejsza inicjatywa jest jedną z ostatnio wprowadzonych zmian, które wiemy, że nasi pasażerowie kochają - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Zatem na pokładzie samolotu Ryanair zapraszamy na facebook.com/LotyzPolski.
 

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy